. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 1667 تاریخ انتشار : پنجشنبه 11 تیر 1394 | 07:04 ق.ظ

انتخابات هیئت‌رئیسه شورای اصولگرایان کرمان برگزار شد. اعضا مشخص شدند.

محمد تکلوزاده صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: در جلسه شورای اصولگرایان استان کرمان که شب گذشته برگزار شد، ضمن بحث و بررسی مسائل گوناگون با توجه به اتمام دوره چهارساله هیئت رئیسه شورا، انتخابات برای تعیین اعضای جدید برگزار شد. سخنگوی شورای اصولگرایان کرمان با بیان اینکه در این […]

محمد تکلوزاده صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمان اظهار داشت: در جلسه شورای اصولگرایان استان کرمان که شب گذشته برگزار شد، ضمن بحث و بررسی مسائل گوناگون با توجه به اتمام دوره چهارساله هیئت رئیسه شورا، انتخابات برای تعیین اعضای جدید برگزار شد.

سخنگوی شورای اصولگرایان کرمان با بیان اینکه در این جلسه همه گروه‌های اصولگرایی استان کرمان حضور داشتند، بیان کرد: همچنین تعدادی از معتمدان و همچنین نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه حضور داشتند.

تکلوزاده مطرح کرد: در این انتخابات حجت‌الاسلام مهدی عرب‌پور به عنوان رئیس شورا، محمدمهدی زاهدی به عنوان نایب رئیس اول شورا، علی‌اکبر صانعی به عنوان نایب رییس دوم شورا و حجت‌الاسلام عباس بذرکار به عنوان دبیر شورا انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه جلسات شورای اصولگرایان استان کرمان هر ۱۵ روز یک‌بار تشکیل می‌شود، خاطرنشان کرد: در ارتباط با انتخابات سال جاری هنوز جمع‌بندی نهایی صورت نگرفته است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =