. یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 3326 تاریخ انتشار : سه شنبه 10 شهریور 1394 | 17:24 ب.ظ

در جلسه نشست با مرغداران منطقه مطرح شد: لزوم راه‎اندازی تعاونی و اتحادیه مرغداران جنوب کرمان

به گزارش سایت کنارصندل، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: امیدواریم با راه‎اندازی تعاونی واتحادیه مرغداران بتوان، مشکلات فراروی تولیدکنندگان را برطرف کرد. مهندس جهانگیر مشایخی در نشست با مرغداران این منطقه اظهار داشت: تأمین سوخت و نهاده و همچنین تسهیلات سرمایه در گردش مورد نیاز مرغداران از جمله مشکلات پیش […]

به گزارش سایت کنارصندل، معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: امیدواریم با راه‎اندازی تعاونی واتحادیه مرغداران بتوان، مشکلات فراروی تولیدکنندگان را برطرف کرد.
مهندس جهانگیر مشایخی در نشست با مرغداران این منطقه اظهار داشت: تأمین سوخت و نهاده و همچنین تسهیلات سرمایه در گردش مورد نیاز مرغداران از جمله مشکلات پیش روی این قشر است.
وی بیان داشت: امیدواریم با راه‎اندازی تعاونی واتحادیه مرغداران بتوان، مشکلات فراروی تولیدکنندگان را در این موارد برطرف کرد.
مهندس میثم نیک‎نفس مدیر امور طیور و زنبورعسل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان نیز در این جلسه اظهار داشت: ظرفیت واحدهای مرغ گوشتی منطقه تا پایان سال گذشته ۲۹۰ هزار قطعه بوده است.
وی افزود: ظرفیت این واحدها در سال جاری نسبت به سال گذشته ۸۰ هزار قطعه افزایش یافته است.
نیک‎نفس تصریح کرد: پیش‎بینی می‎شود، تعداد واحدهای مرغ گوشتی تا پایان سال جاری به ۳۱۰ هزار قطعه برسد.
لازم به ذکر است، نشست مرغداران جنوب کرمان با حضور معاون بهبود تولیدات دامی و مدیر سرمایه‎گذاری سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و نمایندگان اداره‎های کل دامپزشکی و تعاون روستایی تشکیل شده است.

IMG_1569 IMG_1570

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هجده =