. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 3371 تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 شهریور 1394 | 19:58 ب.ظ

حجت‌الاسلام حیدر مصلحی در نشست شورای اصولگرایان استان کرمان: دشمن دنبال ارتباط‌گیری از بین سیاسیون است

به گزارش سایت کنارصندل و به نقل از  مشرق، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی بعد از ظهر دیروز در نشست شورای اصولگرایان استان کرمان با اشاره به حضور نیروهای ارزشی، کیفی و مطلوب در دیار کریمان اظهار داشت: در سطح کلان کشور نشست‌های خوبی در بین بزرگان ارزشی برگزار شده و این نشست‌ها استمرار دارد و امروز […]

به گزارش سایت کنارصندل و به نقل از  مشرق، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی بعد از ظهر دیروز در نشست شورای اصولگرایان استان کرمان با اشاره به حضور نیروهای ارزشی، کیفی و مطلوب در دیار کریمان اظهار داشت: در سطح کلان کشور نشست‌های خوبی در بین بزرگان ارزشی برگزار شده و این نشست‌ها استمرار دارد و امروز نیاز نیروهای انقلابی و مؤمن وحدت است.
وی بیان داشت: امروز دشمن در راستای نفوذ و برای پس از برجام برنامه دارد و یکی از راه‌های مقابله با دشمن وحدت رویه نیروهای ارزشی در سراسر ایران اسلامی است و با توجه به اینکه دشمن برای مقابله و نفوذ تقسیم کاری دارد، نیروهای ارزشی و مؤمن به انقلاب باید با برنامه‌ریزی و تقسیم کار با دشمن مقابله کنند.

نفوذ اقتصادی دشمن از طریق تجارت، بازرگانی، ورود کالاهای آمریکایی و … .

مصلحی افزود: مصلحت انقلاب و نظام اسلامی در آستانه برگزاری دو انتخاب مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری وحدت نظر همه دلسوزان انقلاب و نیروهای ارزشی است.

وی با اشاره به صحبت مقام معظم رهبری مبنی براینکه محتوا بر جام مهم است، اما مسئله مهم‌تر بعد از بر‌جام است، گفت: طراحی دشمن از مذاکرات نفوذ به داخل کشور و در زمینه‌های مختلف است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اینکه دشمن به دنبال نفوذ اقتصادی است، بیان داشت: نفوذ اقتصادی دشمن از طریق تجارت، بازرگانی، ورود کالاهای آمریکایی به داخل کشور و … صورت می‌گیرد.

۱۵ تا ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی کشور در رابطه با تحریم‌هاست

مصلحی بابیان اینکه بین ۱۵ تا ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی کشور در رابطه با تحریم‌هاست، ادامه داد: دشمن در نفوذ خود به دنبال تغییر افکار، تغییر رفتار و تغییر ساختار جمهوری اسلامی است.

وی تاکید کرد: به منظور مقابله با دشمن نیروهای ارزشی و مؤمن باید گفتمان امام و رهبری را در جامعه تبیین و ترویج دهند و در این راستا باید دیدگاه‌های امام و رهبری به مطالبه عمومی تبدیل شود.

مصلحی با اشاره به نقدینگی بالا و اینکه نقدینگی هم فرصت و هم تهدید است، بیان داشت: نقدینگی اگر در مسیر تولید نباشد یک تهدید محسوب می‌شود.

دشمن دنبال ارتباط‌گیری از بین سیاسیون است

وی با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ اجتماعی در کشور است، اضافه کرد: نفوذ اجتماعی از طریق ارتباط‌گیری با گروه‌های داخلی، مبادلات علمی دانشگاهی و … انجام می‌شود.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه دشمن به منظور نفوذ سیاسی به دنبال ارتباط‌گیری با سیاسون است، تصریح کرد: دشمنان از طریق دیپلماسی عمومی به دنبال نفوذ فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران و استحاله فرهنگی است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =