. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 3449 تاریخ انتشار : شنبه 14 شهریور 1394 | 15:16 ب.ظ

دومین کارگاه آموزشی انجمن اهل قلم جیرفت در ساردوئیه برگزار شد

به گزارش سایت خبری تحلیلی کنارصندل، دومین کارگاه آموزشی انجمن اهل قلم جیرفت در ساردوئیه برگزار شد. محمدرضا براهام مسئول انجمن اهل قلم جیرفت گفت : دومین کارگاه آموزشی انجمن اهل قلم با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و حمایت معاونت فرهنگی این اداره کل جناب آقای طیبی در ساردوئیه برگزار گردید که […]

به گزارش سایت خبری تحلیلی کنارصندل، دومین کارگاه آموزشی انجمن اهل قلم جیرفت در ساردوئیه برگزار شد.

محمدرضا براهام مسئول انجمن اهل قلم جیرفت گفت : دومین کارگاه آموزشی انجمن اهل قلم با همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و حمایت معاونت فرهنگی این اداره کل جناب آقای طیبی در ساردوئیه برگزار گردید که جای بسیار تقدیر دارد.

وی نیز با تشکر از رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی جیرفت جناب آقای نیک نفس ،بیان کرد: این انجمن ۵۴ عضو دارد که نزدیک به ۳۰ عضو آن همیشه ثابت است و مورد حمایت این اداره بوده است.

براهام همچنین از اداره کل ارشاد جنوب کرمان تقاضای برگزاری یک جشنواره بزرگ استانی داستان کوتاه به میزبانی جیرفت شد.

فریبا عادلی نائب رئیس انجمن اهل قلم شهرستان جیرفت نیز با تشکر و قدردانی از حمایت های مسئولین ارشاد گفت: در این انجمن چهره های داستان نویس موفقی هست که این را در جشنواره های مختلف اثبات کرده اند و آینده درخشانی را در این انجمن می بینم که به یاری خدا و با تلاش و مطالعه زیادی که دارند ما شاهد افتخارآفرینی بیشتر این نویسندگان خواهیم بود.

همچنین این انجمن نیز از جشنواره فرهنگی اقتصادی ساردوئیه (بهشت جنوب) بازدید کردند

 

 

IMG_4355 IMG_4430

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 2 =