. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 3716 تاریخ انتشار : سه شنبه 24 شهریور 1394 | 09:45 ق.ظ

محمد حجتی پور فرماندار شهرستان عنبرآباد: علم واقعی ، علم همراه با تهذیب نفس است

محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه سفیران هدایت ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید طلاب ، علم را درصورتی واقعی دانست که با تهذیب همراه باشد. مراسم آغاز سال تحصیلی ۱۱۰نفر طلبه در حوزه علیمه سفیران هدایت شهرستان عنبرآباد با حضور امام جمعه ، فرماندار ، معاون سیاسی […]

محمد حجتی پور فرماندار این شهرستان در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه سفیران هدایت ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید طلاب ، علم را درصورتی واقعی دانست که با تهذیب همراه باشد.
مراسم آغاز سال تحصیلی ۱۱۰نفر طلبه در حوزه علیمه سفیران هدایت شهرستان عنبرآباد با حضور امام جمعه ، فرماندار ، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ، بخشدار مرکزی و مدیرآموزش و پرورش برگزار گردید .
فرماندار عنبرآباد در این مراسم ضمن عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی طلاب در حوزه علیمه شهرستان عنبرآباد تحصیل علم به همراه تهذیب را لازمه ی جامعه ی امروزی برای پیشرفت و توسعه ی همه جانبه دانست.
وی در ادامه با اشاره به ضعف عقیدتی و بصیرتی موجود در برخی ازجوانان ، این معضل را ناشی از عملیاتی نشدن علوم مختلف در زندگی دانست.
حجتی پور خاطرنشان کرد: بی شک رشادت های جوانان دیروز در هشت سال دفاع مقدس درس بسیار خوبی برای جوانان ما در راستای حفظ ارزش ها و پاسداشت آن و همچنین تکیه بر اصول وعقاید دین مبین اسلام و پرهیز از شعارزدگی خواهد بود.
وی افزود: امروزه مسئولین به عنوان الگوی جامعه در ابعاد مختلف مطرح بوده که در این راستا باید الگویی مناسب و در خور شأن برای جامعه وبه طور ویژه جوانان باشند.
فرماندار عنبراباد همچنین ضمن تبریک روز ازدواج و سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) بررسی و مرور زندگی اولیاء و بزرگان دین را الگوی بسیار کامل و جامعی دانست که راهگشای جوانان خواهد بود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =