. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 3708 تاریخ انتشار : سه شنبه 24 شهریور 1394 | 09:35 ق.ظ

همزمان با سراسر کشور آمارگیری از زنبورستان‎های جنوب کرمان انجام می‎شود

به گزارش سایت کنارصندل، مدیر امور طیور و زنبور عسل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: همزمان با سراسر کشور آمارگیری از زنبورستان‎های این منطقه انجام می‎شود. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، مهندس میثم نیک‎نفس اظهار داشت: آمارگیری از زنبورستان‎های این منطقه همزمان با سراسر کشور به مدت شش روز انجام […]
زنبور

زنبور

به گزارش سایت کنارصندل، مدیر امور طیور و زنبور عسل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: همزمان با سراسر کشور آمارگیری از زنبورستان‎های این منطقه انجام می‎شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، مهندس میثم نیک‎نفس اظهار داشت: آمارگیری از زنبورستان‎های این منطقه همزمان با سراسر کشور به مدت شش روز انجام می‎شود.
وی زمان آمارگیری را از چهارم تا نهم مهر ماه اعلام کرد و بیان داشت: زنبورداران باید محل استقرار کلنی‎های خود را برای سهولت در آمارگیری به نزدیک‎ترین مرکز خدمات یا مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان اعلام کنند.
نیک‎نفس تصریح کرد: هرگونه آماربرداری از کلنی‎های زنبور عسل طی سال و خارج از زمان تعیین شده، فاقد ارزش و اعتبار قانونی است.
مدیر امور طیور و زنبور عسل سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: همچنین طی مدت زمان آمارگیری هرگونه کوچ و نقل و انتقال کلنی‎های زنبور عسل ممنوع است.
نیک‎نفس عنوان کرد: آمار زنبورستان‎های منطقه جنوب کرمان در سال گذشته ۳۴ هزار کلنی بوده که از این تعداد ۲۲۶ تن عسل تولید شده است

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 6 =