. یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 3963 تاریخ انتشار : چهارشنبه 1 مهر 1394 | 16:56 ب.ظ

قرعه کشی رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۵-۹۴ امروز در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد/ ایثار جیرفت حریفانش را شناخت

به گزارش سایت کنارصندل رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در آیین قرعه کشی رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۵-۹۴ امروز در هتل آکادمی ملی فوتبال گفت: سازمان لیگ فوتبال ایران در سال بیش از شش هزار مسابقه برگزار و تلاش می کند مسابقات در لیگ های مختلف به بهترین شکل برگزار شود. غلامرضا بهروان […]

به گزارش سایت کنارصندل رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در آیین قرعه کشی رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل ۹۵-۹۴ امروز در هتل آکادمی ملی فوتبال گفت: سازمان لیگ فوتبال ایران در سال بیش از شش هزار مسابقه برگزار و تلاش می کند مسابقات در لیگ های مختلف به بهترین شکل برگزار شود.
غلامرضا بهروان افزود: قبول دارم که امکانات در لیگ دسته سوم خیلی فراهم نیست با این وجود باید حداقل ها رعایت شود.حضور آمبولانس و نیروی انتظامی برای برگزاری مسابقه الزامی است و آمبولانس باید حتما مجهز به دستگاه شوک الکترونیکی خودکار AED باشد. اگر در مسابقه ای آمبولانس حضور نداشته باشد میزبان سه بر صفر بازنده اعلام می شود.
وی افزود: اگر تماشاگران برای تماشای رقابت ها چند ساعت زودتر وارد ورزشگاه می شوند باید به آمبولانس اطلاع داده شود تا در همان موقع در کنار زمین مسابقه حاضر شود.
رئیس کمیته مسابقات بیان کرد:مسابقات از ۲۲ مهر ماه آغاز خواهد شد و تیم های شرکت کننده در لیگ دسته سوم یک هفته قبل از شروع مسابقات باید مدارک خود را تحویل کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران دهند.
بهروان افزود: تیم ها باید بهترین هتل شهر خود را برای اسکان ناظران و داوران در نظر بگیرند.تیم هایی که بدهی دارند نیز باید از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مفاصا حساب دریافت و به ما ارائه دهند.
بهروان افزود: تیم ها همچنین باید برای شرکت در مسابقات حق عضویت را به حساب فدراسیون فوتبال و ورودی را به حساب سازمان لیگ واریز کنند.
رئیس کمیته مسابقات ادامه داد:باشگاه های حاضر در این مسابقات می توانند از ۲۱ بازیکن بزرگسال،۶ بازیکن زیر ۲۳ سال و در صورت داشتن تیم های پایه از ۱۰ بازیکن از این رده استفاده کنند.
مسئول رقابت های لیگ دسته سوم فوتبال کشور نیز درادامه جلسه ضمن تشکر از تیم ها برای توسعه و رشد فوتبال در سراسر کشور گفت: مرحله اول رقابت های لیگ دسته سوم در پنج گروه ۱۲ تیمی برگزار می شود و دو تیم اول هر گروه به مرحله دوم راه پیدا می کنند.
امیر حسین روشنک افزود: مرحله دوم نیز شامل ۳۰ تیم است که شامل ۱۲ تیم از مرحله دوم فصل گذشته و ۸ تیم که در فصل گذشته از لیگ دوم به لیگ سوم سقوط کرده اند می باشد.
این مقام مسئول در ادامه گفت: مرحله دوم در سه گروه ۱۰ تیمی طی ۱۸ هفته به صورت رفت و برگشت برگزار می شود.
گروه بندی رقابت های لیگ دسته سوم به این شرح است:

گروه ۵ :

۱-سنگ آهن بافق (یزد) ۲-مس نوین (کرمان) ۳-ایثار جیرفت( کرمان ) ۴-فجر شهرضا(اصفهان) ۵-پرسپولیس زاهدان(سیستان و بلو چستان) ۶-قهرمان استان (سیستان و بلوچستان) ۷-قهرمان استان (خراسان جنوبی) ۸-هلال احمر کیش(هرمزگان) ۹-شهرداری بادرود(اصفهان) ۱۰- خلیج فارس خونسرخ (هرمزگان) ۱۱- قشقایی شیراز (فارس) ۱۲-پارسه شیراز (فارس).

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دو =