. چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 8027 تاریخ انتشار : شنبه 26 دی 1394 | 06:40 ق.ظ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان:

برنامه های رضوی جنوب کرمان با موضوعیت پژوهشی برگزار می شود

برنامه های رضوی جنوب کرمان با موضوعیت پژوهشی برگزار می شود.     به گزارش سایت کنارصندل ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت:براساس هماهنگی صورت گرفته با بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از این پس برنامه های رضوی جنوب کرمان با موضوعیت پژوهشی برگزار می شود.   حجت الاسلام سید احمد حسینی در […]

برنامه های رضوی جنوب کرمان با موضوعیت پژوهشی برگزار می شود.

 IMG_5891

 

به گزارش سایت کنارصندل ،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت:براساس هماهنگی صورت گرفته با بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از این پس برنامه های رضوی جنوب کرمان با موضوعیت پژوهشی برگزار می شود.

 

حجت الاسلام سید احمد حسینی در نشست اتاق فکر همایش علمی پژوهشی ولایت در فرهنگ رضوی ضمن تاکید بر بهتر شدن روند اجرایی همایش علمی پژوهشی گفتمان خانواده در فرهنگ رضوی افزود:ضروری است برای برگزاری این همایش از دانشگاهیانی که شرکت کننده همایش های علمی قبلی بوده اند نیز دعوت شود.

 

وی با بیان اینکه خانواده مهمترین اصل در هر جامعه است که باید به صورت بنیادی روی آن کار وفرهنگ سازی شود بیان داشت:باید خانواده ها با شیوه زندگی و سیره ائمه اطهار (ع) بیشتر آشنا شوند تا شاهد تربیت فرزندان صالح باشیم.

 

وی با اشاره به برگزاری جلسات کارگروه منطقه چهار با حضور ادارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانهای اصفهان، کرمان، یزد و جنوب کرمان برای برگزایر هرچه بهتر برنامه هایی با موضوع رضوی اظهار داشت:رایزنی هایی در این خصوص با استانهای هرمزگان و بوشهر نیز برای مشارکت هرچه بیشتر فرهیختگان این استانها در برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان مانند برنامه رضوی انجام شده است.

IMG_5881

در ادامه معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان نیز افزود: هدف از دعوت اصحاب فکر و اندیشه با توجه به تجربیات قبلی ، برگزاری همایش ملی و کشوری به بهترین نحو ممکن است.

سید حسین طیبی گفت:امید است با ایجاد ارتباط با افراد صاحب اندیشه و نخبه و ایجاد فضای مناسب، زمینه حضور فعالان پژوهشی و بجا گذاشتن اثر ارزشمندی در خصوص فرهنگ رضوی شاهد باشیم.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =