. چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 8423 تاریخ انتشار : شنبه 10 بهمن 1394 | 17:25 ب.ظ

اولین پایگاه سلامت مناطق حاشیه نشین عنبرآباد راه اندازی شد

به گزارش سایت کنارصندل, با حضور مسولین اولین پایگاه سلامت مناطق حاشیه نشین عنبرآباد در شهرک خودآفرین راه اندازی شد. مهران محمودی رءیس شبکه بهداشت شهرستان عنبرآباد در حاشیه افتتاحیه این پایگاه سلامت اظهار داشت: در راستای طرح تحول بهداشت در مناطق حاشیه نشین شهرها این پایگاه سلامت راه اندازی شده است. محمودی گفت: این […]

به گزارش سایت کنارصندل, با حضور مسولین اولین پایگاه سلامت مناطق حاشیه نشین عنبرآباد در شهرک خودآفرین راه اندازی شد.

IMG-20160130-WA0072

مهران محمودی رءیس شبکه بهداشت شهرستان عنبرآباد در حاشیه افتتاحیه این پایگاه سلامت اظهار داشت: در راستای طرح تحول بهداشت در مناطق حاشیه نشین شهرها این پایگاه سلامت راه اندازی شده است.

محمودی گفت: این پایگاه سلامت مناطق شهرک خداآفرین ۱و۲،شهرک نارنج ،پشت کوه فجر تا سه راه دوساری را با جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر را تحت پوشش دارد.

رئیس شبکه بهداشت عنبرآباد اظهار کرد: در این پایگاه خدماتی از جمله مامایی،تنظیم خانواده،واکسیناسیون و مشاوره روانشناسی برای هزارو سیصد خانوار اراءه می شود.

وی افزود: هدف از راه اندازی این طرح دسترسی آسان مردم به خدمات بهداشتی برای ارتقای سلامت افراد تحت پوشش این پایگاه سلامت است .

محمودی خاطرنشان کرد: مردم مناطق حاشیه نشین قبلا برای دریافت خدمات بهداشتی به پایگاه سطح شهر مراجعه می کردند که به لحاظ بعد مسافت سختی ها برایشان داشته است که با راه اندازی این پایگاه می توانند از خدمات بهداشتی به نحو مطلوب استفاده کنند.

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 16 =