. چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 8420 تاریخ انتشار : شنبه 10 بهمن 1394 | 17:09 ب.ظ

نشریه “عاقبت” با گستره توزیع شهرستان جیرفت مجوز انتشار گرفت

نشریه عاقبت مجوز انتشار گرفت . به گزارش سایت کنارصندل, مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: هفته نامه عاقبت با گستره توزیع شهرستان جیرفت مجوز انتشار گرفت. حجت الاسلام سید احمد حسینی افزود: این هفته نامه در زمینه فرهنگی و اجتماعی به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی عبدالرضا سلطانی نژاد منتشر خواهد شد. […]

نشریه عاقبت مجوز انتشار گرفت .

به گزارش سایت کنارصندل, مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: هفته نامه عاقبت با گستره توزیع شهرستان جیرفت مجوز انتشار گرفت.

حجت الاسلام سید احمد حسینی افزود: این هفته نامه در زمینه فرهنگی و اجتماعی به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی عبدالرضا سلطانی نژاد منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه مدیرمسئول نشریه عاقبت پیش از این  نیز یک چهره شناخته شده در زمینه فعالیتهای فرهنگی شهرستان جیرفت است بیان داشت: مدیر مسئول این نشریه یکی از شاعران توانمند شهرستان جیرفت است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت قانون مطبوعات توسط همه نشریات در فصل انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:با توجه به لزوم حفظ وحدت و انسجام مردم جنوب کرمان در هنگام انتخابات و و کاهش تنش های سلیقه ای ، نشریات جنوب کرمان ضروری است مردم را به حفظ وحدت دعوت کرده و لزوم رعایت اخلاق را بیش از پیش متذکر شوند.

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

  1. هلیل رودی گفت:

    ان شاء الله تعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + هفت =