. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 8775 تاریخ انتشار : شنبه 17 بهمن 1394 | 07:38 ق.ظ

گازرسانی به جیرفت در برنامه سال ۹۵ دیده شده است

به گزارش سایت کنارصندل ،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان با اشاره به نیاز صنایع شهرستان جیرفت به گاز گفت: گازرسانی به این شهرستان در برنامه سال ۹۵ دیده شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری جیرفت محمدرضا فتوت روز چهارشنبه در آئین افتتاح کارخانه قند و شکر شهرستان جیرفت که در سومین […]

به گزارش سایت کنارصندل ،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان با اشاره به نیاز صنایع شهرستان جیرفت به گاز گفت: گازرسانی به این شهرستان در برنامه سال ۹۵ دیده شده است.

IMG_0377

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جیرفت محمدرضا فتوت روز چهارشنبه در آئین افتتاح کارخانه قند و شکر شهرستان جیرفت که در سومین روز دهه فجر برگزار شد افزود: امروز مدیرعامل این کارخانه تامین سوخت مورد نیاز را یکی از مشکلات پیش روی خود عنوان کرد.

وی گفت: با تامین گاز مورد نیاز صنایع بخش عمده ای از مشکلات سوخت شهرستان جیرفت مرتفع خواهد شد و به همین منظور گازرسانی به جیرفت در برنامه های سال ۹۵ استان دیده شده است.

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در بخش گازرسانی چهار هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است و در اعتبارات سال ۹۵ نیز در این بخش اعتباری برای اجرای طرح های مورد نیاز در نظر گرفته می شود.

فرماندار جیرفت هم گفت: ۱۶ میلیارد ریال برای ساخت این کارخانه با ظرفت شش هزار تن در سال هزینه شده است.

احمد امینی روش خاطرنشان کرد: این کارخانه علاوه بر تامین قند و شکر مورد نیاز منطقه برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

وی گفت: در ادامه افتتاح طرح های دهه فجر در شهرستان جیرفت کارخانه شوریجات و روغن زیتون در شهرک صنعتی شماره دو جیرفت با ظرفیت سالانه تولید سه هزار و ۹۰۰ تن مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی اظهار کرد: برای احداث این کارخانه که زمینه اشتغال ۱۳ نفر را به صورت مستقیم ایجاد کرده، ۱۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

فرماندار جیرفت گفت: با توجه به اینکه دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای اطلاع رسانی دستاوردهای دولتمردان نظام جمهوری اسلامی است لذا در همین راستا برنامه ریزی شده تا در این مدت ۹۸ طرح در بخش های مختلف به بهره برداری برسد و عملیات اجرایی ۲۰ طرح دیگر آغاز شود.

انتهای پیام/.
.

نظرات بینندگان:

  1. ناشناس گفت:

    به نظرتان چه کسی غیر از نماینده میتوانسته راه آهن را در بودجه بیاورد
    دست نماینده ی پرتلاش درد نکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =