. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 9439 تاریخ انتشار : شنبه 15 اسفند 1394 | 06:49 ق.ظ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان

دو نشریه جدید به جمع رسانه های جنوب کرمان پیوستند

    به گزارش سایت کنارصندل ،دو نشریه جدید به جمع رسانه های جنوب کرمان پیوستند. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دو نشریه رویش امید و میراث جنوب به جمع رسانه های جنوب کرمان پیوستند. حجت الاسلام سید احمد حسینی افزود: ماهنامه […]

 

 

به گزارش سایت کنارصندل ،دو نشریه جدید به جمع رسانه های جنوب کرمان پیوستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: بر اساس مجوز معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دو نشریه رویش امید و میراث جنوب به جمع رسانه های جنوب کرمان پیوستند.

حجت الاسلام سید احمد حسینی افزود: ماهنامه رویش امید به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی مهدی سنجری نژاد با گستره توزیع استانی در زمینه های اجتماعی و سیاسی منتشر خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین دو هفته نامه میراث جنوب به مدیرمسئولی و صاحب امتیازی حسن ارژنگ نژاد با گستره توزیع استان کرمان در زمینه های اجتماعی و فرهنگی منتشر می شود.

وی با اشاره به ضرورت رعایت ترتیب انتشار نشریات بر اساس مجوز فعالیت صادر شده از سوی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: ضروری است اعلام وصول نشریات به صورت مستمر در دستور کار هر نشریه باشد تا از بروز هرگونه مشکل برای نشریات جلوگیری شود

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =