. شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 9951 تاریخ انتشار : پنجشنبه 5 فروردین 1395 | 04:29 ق.ظ

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد صیانت استان کرمان در بازدید از جیرفت:

جلوه هایی که در جیرفت وجود دارد می طلبد که همه هموطنان ما یک بار هم که شده این شهرستان و به طور ویژه استان کرمان را ببینند

به گزارش سایت کنارصندل ،مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد صیانت استان کرمان از اسکان های نوروزی در مدارس و پارک ها و نیز از جشن برگزار شده در ورودی جیرفت بازدید کرد.     شامگاه گذشته ، زهرا موسی پور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد صیانت استان کرمان در […]

به گزارش سایت کنارصندل ،مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد صیانت استان کرمان از اسکان های نوروزی در مدارس و پارک ها و نیز از جشن برگزار شده در ورودی جیرفت بازدید کرد.

 

IMG_3939

 

شامگاه گذشته ، زهرا موسی پور مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد صیانت استان کرمان در بازدید از جیرفت گفت: معمولا وقتی اسم استان کرمان می شود همه فکر میکنند که یک کویر خشک و بیابانی است ولی مسافران امروز دیدند که نه اینطور هم نیست و جلوه هایی که در جیرفت وجود دارد می طلبد که همه هموطنان ما یک بار هم که شده این شهرستان را و به طور ویژه استان کرمان را ببینند .

 

IMG_3975

 

وی افزود: وضعیت در جیرفت بسیار خوب است و من شاهد تلاش های بسیار فرمانداری ،نیروهای انتظامی ، راهنمایی و رانندگی ،هلال احمر و همین طور از همه اسکان هایی که آموزش و پرورش برای مهمانان نوروزی فراهم کرده بود دیدن کردم و جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

 

IMG_4015

 

دبیر ستاد صیانت استان کرمان بیان کرد: روحیه مردم به لطف خدا بسیار عالی است و شهر زنده است و این برای من مایه شادی و نشاط است و به ویژه تشکر می کنم از زحمات شهردار ،شهرداری و شورای شهر جیرفت که موجبات شادی و نشاط مردم را در پارک ورودی شهر فراهم آوردند و جمعیت کثیری از مردم حضور داشت .

 

وی افزود: این نشان می دهد که مردم ما به شدت نیازمند شادی و نشاطند و به نظر بنده همه ی ما باید تلاش کنیم برای رفع آسیب های اجتماعی که در جامعه داریم و موضوع شادی و نشاط را دنبال کنیم .

 

IMG_4026

مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد صیانت استان کرمان ضمن تبریک ایام نوروز و سال جدید به همه ی هموطنان، از تلاش های گسترده ای که در ستادهای سفر نوروزی ایجاد شده بود تقدیر و تشکر کرد و افزود: همه ی ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم از مهمانان خود پذیرایی کنیم و من شاهد این تلاش های ارزشمند هستم و اکنون هم که در مجموعه علوم پزشکی و اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره) هستیم ، وظیفه خودم می دانم از زحمات کادر پزشکان و پرستاران و همه کسانی که در این موقعیت و در این شب های عید به مسائل مربوط به بیماران و هموطنان عزیزمان می پردازند تقدیر و تشکر می کنم.

 

IMG_3949

موسی پور ضمن توصیه به همه ی فرمانداران و اعضای ستاد نوروزی گفت: به نحوه شایسته ای در جهت شناساندن شهرستان هایشان تلاش کنند ، چرا که در استان کرمان ما مهمانان زیادی از سراسر کشور داشتیم و این نشان می دهد که مردم ما به شدت به گشتن ایران علاقه مند هستند.

 

IMG_4029

 

وی ادامه داد: یک نمونه از این تلاش ها را ما توسط جهادکشاورزی شاهد بودیم که به نحوه شایسته ای محصولات را در واقع ارائه کرده بودند و حتی این طرح را در آموزش و پرورش و محل اسکان ها نیز دیدم که تحت عنوانی که خود مدارس آمدند و محصولات جیرفت و مکان های دیدنی و تاریخی را به هموطنانمان شناساندند.

 

وی افزود: این تلاش ها قابل تقدیر است و امیدوارم که فرمانداران و مجموعه ستادهای نوروزی با تعاملاتی که با هم دارند بتوانند شهرستان های استان را به سایر هموطنانمان بشناسانند و ما نیز آمدیم که یک خسته نباشید بگوییم به همه ی همکارانمان در ستاد نوروزی جیرفت و تقدیر و تشکر از همه ی آنها دارم.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =