. یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 10368 تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 فروردین 1395 | 09:52 ق.ظ

علی معاضدی به عنوان مدیر کانون بسیج ورزشکاران جیرفت معرفی شد

به گزارش سایت کنارصندل، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جیرفت, علی معاضدی به عنوان مدیر کانون بسیج ورزشکاران این شهرستان معرفی شد. معاضدی با اشاره به برنامه‌های کانون بسیج ورزشکاران شهرستان اظهار داشت: اجر نهادن به خانواده‌های شهدای ورزشکار و برگزاری همایش تجلیل از جانبازان، آزادگان و ایثارگران اولویت برنامه‌های این […]

به گزارش سایت کنارصندل، طی حکمی از سوی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان جیرفت, علی معاضدی به عنوان مدیر کانون بسیج ورزشکاران این شهرستان معرفی شد.

معاضدی با اشاره به برنامه‌های کانون بسیج ورزشکاران شهرستان اظهار داشت: اجر نهادن به خانواده‌های شهدای ورزشکار و برگزاری همایش تجلیل از جانبازان، آزادگان و ایثارگران اولویت برنامه‌های این کانون است.

مدیر کانون بسیج ورزشکاران شهرستان جیرفت گفت: ترویج فرهنگ بسیج در بین ورزشکاران، برگزاری همایش‌ها و مسابقات ورزشی در حوزه بسیج، ایجاد ارتباط بین باشگاه‌های ورزشی و بسیج و تشکیل شورای کانون از میان پیشکسوتان و مربیان ورزشی از دیگر برنامه‌های کانون است.

وی با اشاره به ضرورت ترویج و اشاعه فرهنگ بسیج در باشگاه‌های ورزشی بیان داشت: امیدواریم با پیروی از منویات امام راحل و مقام معظم رهبری و همگام و همکاری ورزشکاران و مدیران ورزشی بتوانیم وجدان خود را مد نظر قرار دهیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + دو =