. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 10709 تاریخ انتشار : جمعه 10 اردیبهشت 1395 | 19:47 ب.ظ

خطیب جمعه شهر مردهک: اگر کوچکترین اشتباهی از دشمن سر بزند جواب سنگینی در پی خواهد داشت

به گزارش سایت کنارصندل، حجت‌الاسلام اسحاق حمزه در خطبه‌های نماز شهر مردهک اظهار داشت: رعایت تقوا صراط مستقیم را پیش روی ما قرار خواهد داد. وی با اشاره به اینکه انسان‌های پرهیزکار دارای پنج ویژگی هستند، ادامه داد: از جمله این ویژگی‌ها اینکه صبر، صداقت، انفاق کننده، فروتن و خاضع هستند و همچنین انسان‌های پرهیزکار […]

به گزارش سایت کنارصندل، حجت‌الاسلام اسحاق حمزه در خطبه‌های نماز شهر مردهک اظهار داشت: رعایت تقوا صراط مستقیم را پیش روی ما قرار خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه انسان‌های پرهیزکار دارای پنج ویژگی هستند، ادامه داد: از جمله این ویژگی‌ها اینکه صبر، صداقت، انفاق کننده، فروتن و خاضع هستند و همچنین انسان‌های پرهیزکار در هنگام سحر دعا و نیایش می‌کنند.

حمزه افزود: برخی از افراد برداشت صحیحی از تقوا ندارند، آن‌ها تصور می‌کنند، تقوا یعنی گوشه‌نشینی و رها‌کردن دنیا و این مفهوم صحیح نیست، بلکه تقوا یعنی تلاش برای خود، خالق و مخلوق است.

وی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با انجمن کارگران تصریح کرد: در این جامعه هر کسی مشغول به انجام کاری هست و باید کار خود را صحیح انجام دهد.

خطیب جمعه موقت مردهک ادامه داد: هر یک از سه قوا در نظام مسئولیتی دارد و آن‌ها باید مسئولیت کار خود را بدانند.

وی افزود: باید در جامعه امنیت شغلی وجود داشته باشد و لازمه این‌ کار حمایت از تولیدات داخلی است که با همکاری دولت، مدیران و مردم میسر می‌شود.

حمزه گفت: دولت وظیفه دارد، کارگاه‌های ورشکست شده را احیا کند که بعضی از آن‌ها به دلیل واردات بدون برنامه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: مدیران باید کیفیت اجناس تولید داخل را ارتقا دهند تا قدرت رقابت لازم ایجاد شود.

امام جمعه موقت مردهک تبیین کرد: باید از دولت‌هایی که دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، هیچ‌گونه دادوستدی نشود و اجناسی که شبیه آن‌ها در داخل کشور هست، وارد نشوند.

وی عنوان کرد: روز ملی خلیج فارس را گرامی می‌داریم و این منطقه استراتژیک به دلیل موقعیت ویژه تنگه هرمز چشم طمع بسیاری از غربی‌ها و کشور های حاشیه خلیج فارس را به خود می‌بیند، اما آن‌ها باید بدانند، شاهرگ اقتصادی آن‌ها در دست ایرانیان هست و اگر کوچک‌ترین اشتباهی از طرف دشمنان صورت بگیرد، جواب سنگینی از کشور مقدس ایران خواهند دید.

حمزه با گرامی‌ داشتن شغل معلمی بیان داشت:شغل معلمی برگرفته از شغل انبیا‌(ع) است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =