. شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 11299 تاریخ انتشار : چهارشنبه 5 خرداد 1395 | 17:48 ب.ظ

آیا احمدی‌نژاد تأیید صلاحیت می‌شود؟

بسم الله الرحمن الرحیم آیا احمدی‌نژاد تأیید صلاحیت می‌شود؟ بعد از سفر پر استقبال و بازتاب و تحلیل دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق به جیرفت و زنجان، به تسبیح کشنده کلمات این سطور، بسیار مورد سؤال واقع شده است که؛ ۱- آیا این سفرهای احمدی‌نژاد تبلیغاتی است؟ ۲- آیا صلاحیت ششمین رییس‌جمهور اسلامی ایران […]

بسم الله الرحمن الرحیم

آیا احمدی‌نژاد تأیید صلاحیت می‌شود؟

بعد از سفر پر استقبال و بازتاب و تحلیل دکتر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق به جیرفت و زنجان، به تسبیح کشنده کلمات این سطور، بسیار مورد سؤال واقع شده است که؛

۱- آیا این سفرهای احمدی‌نژاد تبلیغاتی است؟

۲- آیا صلاحیت ششمین رییس‌جمهور اسلامی ایران و رئیس دولت‌های نهم و دهم، توسط شورای محترم نگهبان تأیید خواهد شد؟

جهت استحضار ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی و سائلین مورد اشاره‌، عرضه می‌دارد:

هرکسی که کمترین آشنایی با الفبای سیاست در اقسام مختلف آن را داشته باشد، یقین پیدا کرده است که سفرهای بی‌سابقه در نوع خود، که پاشنه آشیل دولت یازدهم نیز شده‌اند، تبلیغاتی‌اند، کما اینکه تمام اقدامات، اقوال و افعال رییس‌جمهور روحانی! و تیم او ۱۰۰% تبلیغاتی هستند.

اما راجع به چگونگی صلاحیت جناب آقای احمدی‌نژاد، با توجه به داشته‌ها و تجارب نگارنده از فقهای عظیم‌الشأن و حقوقدان های جلیل‌القدر شورای نگهبان، تحلیل این است:

مطمئناً پرونده عملکرد ۸ ساله‌ی احمدی‌نژاد به شدت مورد توجه شورای نگهبان قرار خواهد گرفت. چنانچه ایراد مهمی مانند مصاحبت با آن انحرافی مرموز و مشکوک قطع شده باشد، و دلیل و مدرکی دال بر مساعدت کتبی یا شفاهی آن صدای شیطان که «مکتب ایرانی» را، مقابل مکتب اسلام قرار داد، و بیشترین دشمنی عملی را با احمدی‌نژاد کرد و پاشنه آشیل احمدی‌نژاد شد و همچنان نیز هست، ارائه نگردد، و موضوع مذموم و محکوم یازده روزه کذایی، مستند و مدلل حل و فصل گردد و مشخص شود که جنس آن اعتراض به ولی فقیه و نوع آن تمرد از احکام واجب الاتباع امام خامنه‌ای مدظله العالی، نبوده است، دلیل موجه دیگری که موجب رد صلاحیت احمدی‌نژاد بشود، وجود ندارد.

بنا بر آنچه مورد اشارت قرار گرفت طرفداران احمدی‌نژاد از جناب ایشان مصرانه و مجدانه بخواهند که رسماً برائت خود را از آن عنصر ناشناخته که بعضاً او را به ماسون بودن هم متهم می‌کنند، با صدای بلند به گوش‌ها برساند و با قلمی مؤثر در تاریخ مضبوط بگرداند، و در مقام عمل مجدداً مطیع و گوش به فرمان ولایت مطلقه‌ی فقیه بودن خود را برای همگان به اثبات برساند و مخالفان خود را خلع سلاح نماید و دیگر بعضاً با ادبیات خاص در مسائل اظهار نظر نکند.

دوستان دکتر محمود احمدی‌نژاد، اگر نامبرده چنین کند که تبیین شد، مطمئن باشند که صلاحیتش مورد تأیید شورای نگهبان قرار خواهد گرفت، و آن ساعت تاریخی مناظره‌ی دیدنی و شنیدنی احمدی‌نژاد، روحانی فرا خواهد رسید و چنانچه تا خرداد ۱۳۹۶ اتفاق خاص و غیرمترقبه‌ای در تاریخ ثبت و ضبط نشود، قرعه فال دوازدهمین دوره‌ی ریاست جمهوری اسلامی ایران را به نام احمدی‌نژاد زده‌اند، مگر اینکه … .

پژوهشگر و نویسنده،

طلبه‌ی بسیجی؛

علی زادسرجیرفتی

قم‌المقدسه ۱۳۹۵/۰۳/۰۵

منبع: zadsar.ir

نظرات بینندگان:

  1. امین الله کریمی گفت:

    سلام علیکم به نظر حقیر حال که جناب دکتر روحانی مسائل کشور چه داخلی و چه خارجی با کارنامه ای موفق انجام داده و خودشان یک روحانی باسواد و ولایت پذیر می باشند حضرت امام روح الله نیازی نمیبینند و تنها یک رقابت برای دور بعد می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + شانزده =