. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 11960 تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 خرداد 1395 | 03:19 ق.ظ

سخنگوی شورای شهر جیرفت:

تمام معوقات سال ۱۳۹۴ کارکنان شهرداری جیرفت پرداخت شد

به گزارش سایت کنارصندل ،سخنگوی شورای شهر جیرفت خبرداد:با پیگیری‌‌های مستمر شورا و شهرداری، تمام معوقات کارکنان شهرداری در سال ۹۴ پرداخت شد. حسین مجاز ظهر دیروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پرداخت تمام معوقات سال گذشته کارکنان شهرداری اظهار داشت: تأخیر در پرداخت حقوق معوقه کارگران شهرداری جیرفت که چندی پیش منجر به […]

۱۳۹۵۰۳۲۵۰۰۰۶۳۷_PhotoA

به گزارش سایت کنارصندل ،سخنگوی شورای شهر جیرفت خبرداد:با پیگیری‌‌های مستمر شورا و شهرداری، تمام معوقات کارکنان شهرداری در سال ۹۴ پرداخت شد.

حسین مجاز ظهر دیروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پرداخت تمام معوقات سال گذشته کارکنان شهرداری اظهار داشت: تأخیر در پرداخت حقوق معوقه کارگران شهرداری جیرفت که چندی پیش منجر به اعتراض آن‌ها شده بود با پیگیری‌‌های مستمر امان‌الله مختاری شهردار رفع و مطالبات مورد نظر تحقق پیدا کرد و تمام معوقات سال ۹۴ به آن‌ها پرداخت شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر جیرفت ضمن قدردانی از زحمات شهردار و کارکنان زحمتکش شهرداری جیرفت که برای پرداخت این معوقات اهتمام داشته‌اند، قدردانی و ابراز امیدواری کرد: شهروندان گرامی با پرداخت به‌موقع عوارض شهرداری در راستای شکوفاتر شدن جیرفتی آباد گام‌های مثمر‌‌ ثمری بردارند.

مجاز خاطر‌نشان کرد: شهرداری و شورای شهر جیرفت تمام توان خود را در راستای رفاه این قشر زحمتکش به کار می‌گیرند.

انتهای پیام/

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =