. چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

کد خبر: 12603 تاریخ انتشار : یکشنبه 13 تیر 1395 | 08:27 ق.ظ

حجت الاسلام هراتی: ارزش ها و یادگار های امام راحل را باید پاسداری کنید

به گزارش کنارصندل :حجت الاسلام سالاری بعد از راهپیمایی روز قدس در خطبه های دشمن شکن نماز جمعه اظهار داشت : روز جهانی قدس آغازی بر یک پایان است

۰۰۰۰۰۰۰۲۵

 

به گزارش سایت کنارصندل ،امام جمعه عنبرآباد گفت: نام گذاری  آخرین جمعه ماه رمضان به روز قدس توسط امام راحل از دوجهت شرعی و قانونی قابل بحث است.

 

حجت الاسلام سالاری بیان داشت: بیت المقدس قطعه ای از خاک اسلام است و فقها اتفاق نظر دارند اگر قطعه ای از خاک مسلمانان غصب شود این وظیفه شرعی همه مسلمانان است که برای بازپسگیری آن تلاش کنند.

 

 وی به ویژگی فانونی بودن یک دولت ازطبق حقوق بین الملل  که شامل مردم مشخص ،حکومت مشخص و سرزمین مشخص است اشاره کرد و گفت: طبق این سه ویژگی اسراءیل دولت قانونی نیست.

 

  امام جمعه عنبرآباد گفت: امت خمینی کبیر و امام خامنه ای در جلوی همه ی ملت های آزادی خواه تا آزادی فلسطین و قدس ایستاده است .

 

حجت الاسلام سالاری تصریح کرد: استکبار به دنبال حاشیه امن برای اسراءیل است ما این حاشیه امن توسط ایران اسلامی ،سپاه پاسداران و جوانان انقلابی ناامن خواهیم کرد.

 

حجت الاسلام هراتی قبل از خطبه های نماز جمعه روز قدس اظهار داشت: مساله قدس از مساءل مهم جهان اسلام است.

 

حجت الاسلام هراتی گفت: روز قدس یادگار ارزشمند امام راحل است که روز مبارزه با رژیم غاضب اسراءیل است.

 

 وی با توجه ادعای اسراءیل که دیوار آهنی بر فراز اسراءیل درست کرده است،گفت: به گفته رهبر عزیزمان تا ۲۵سال دیگر نامی از اسراءیل باقی نخواهد ماند و این امر با  اتحاد و مشت های گره کرده مسلمانان تحقق پیدا خواهد کرد.

 

حجت الاسلام هراتی افزود: مرگ بر آمریکا شعار بودی که  امام خمینی(ره) برجای گذاشت.

 

وی بیان داشت: امروز ایران اسلامی و تمام آزادی خواهان دنیا از حزب الله و جبهه مقاوت فلسطین اعلام حمایت می کنند.

 

حجت الاسلام هراتی خاطر نشان کرد: ارزش ها و یادگار های امام راحل را باید پاسداری کنید و اگرمی خواهید انقلاب ما الگوی جهانیان باشد در سایه منویات رهبرمان قدم بردارید.

 

انتهای پیام/.

 

 

 

برچسب‌ها: ، ،

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =