. جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 13188 تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 تیر 1395 | 02:54 ق.ظ

توسط اهالی روستای گنج آباد اسماعیلی از توابع جیرفت:

۳۰ هزارمتر مربع زمین جهت احداث هنرستان فنی و حرفه ای به آموزش و پرورش اهداء شد

توسط اهالی روستای گنج آباد اسماعیلی،۳۰ هزارمتر مربع زمین جهت احداث هنرستان فنی و حرفه ای به آموزش و پرورش جیرفت اهداء شد.   به گزارش سایت کنارصندل ،با هدف ترویج رشته های فنی و حرفه ای و فراهم ساختن بستر مناسب جهت ادامه تحصیل دانش آموزان روستاهای گنج آباد علیا و سفلی از توابع […]

توسط اهالی روستای گنج آباد اسماعیلی،۳۰ هزارمتر مربع زمین جهت احداث هنرستان فنی و حرفه ای به آموزش و پرورش جیرفت اهداء شد.

IMG_6165

  به گزارش سایت کنارصندل ،با هدف ترویج رشته های فنی و حرفه ای و فراهم ساختن بستر مناسب جهت ادامه تحصیل دانش آموزان روستاهای گنج آباد علیا و سفلی از توابع حوزه اسماعیلی جیرفت در این رشته ها با رایزنی های صورت گرفته، شورای اسلامی روستای گنج آباد زمینی را به مساحت 30هزار متر مربع جهت احداث هنرستان فنی و حرفه ای به آموزش و پرورش اهداء کردند.

 

اهالی این روستا هدف از تخصیص این زمین به هنرستان که با نام شهدای منطقه حوزه اسماعیلی مزین شده است را ایجاد انگیزه در بین فرزندان خود عنوان کردند تا با ادامه تحصیل در رشته های فنی بتوانند در بازار کار آینده ورود کرده و زمینه اشتغال نیز برای آنها فراهم باشد.

 

خاطر نشان می گردد: این زمین از محل طرح توسعه روستایی اهداء شد و احمد اسکندری نسب مدیر آموزش و پرورش جیرفت با حضور در منظقه ضمن تشکر از اهالی فهیم روستاهای گنج آباد علیا و سفلی همت عالی آنها را ستود و سند امضاء شده توسط شورای ده و معتمدین محلی را دریافت کرد.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =