. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 13465 تاریخ انتشار : جمعه 1 مرداد 1395 | 11:14 ق.ظ

حمید طاهری عضو ستاد نماز جمعه جیرفت خواستار رسیدگی به توهین به جایگاه امام جمعه شد

به گزارش سایت کنارصندل, حمید طاهری عضو ستاد نماز جمعه جیرفت ظهر امروز قبل از خطبه های نماز جمعه گفت:با توجه به گلایه امام جمعه محترم جیرفت از توهین به جایگاه نهاد امامت جمعه در هفته گذشته, بنده واقعا تمایل پیدا کردم دین خود را نسبت به این حرکت بیجا ادا کنم.   وی افزود: […]

به گزارش سایت کنارصندل, حمید طاهری عضو ستاد نماز جمعه جیرفت ظهر امروز قبل از خطبه های نماز جمعه گفت:با توجه به گلایه امام جمعه محترم جیرفت از توهین به جایگاه نهاد امامت جمعه در هفته گذشته, بنده واقعا تمایل پیدا کردم دین خود را نسبت به این حرکت بیجا ادا کنم.

 

وی افزود: اگر انقلاب به رهبری روحانیت نبود ما امروز هنوز زیر چکمه های استکبار له میشدیم.

 

طاهری همچنین گفت: جایگاه امام جمعه جایگاه خاصی است و در صلاحیت هر کسی نیست در مورد این جایگاه حرف بزند امام جمعه چیز زیادی نخواستن و گفتند اگر کسی بدون سوء نیت توهینی کرده باید از همان تربیون این سوءنیت را برطرف کند.

 

اگر کسی به شخص امام جمعه در خارج از جایگاه امام جمعه توهین کند این یک مسئله شخصی است ولی توهین به جایگاه امام جمعه پذیرفتنی نیست.

 

طاهری همچنین خطاب به استاندار گفت: جناب اقای استاندار شما رزمنده هشت سال دفاع مقدس هستید و به برکت انقلاب استاندار شدیچگونه است که دو ماه میگذرد و بی تفاوت از کنار این قصیه میگذری؟ اگر دنبال شر نیستی با یک عذرخواهی این مسئله حل است.

 

طاهری همچنین خطاب به نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت:جناب آقای کمالی پور شما رزمنده دفاع مقدس هستید با این مسئله برخورد نمایید من معتقدم وزیر کشور آقای رحمانی فضلی از این موضوع بی اطلاع هستند و شما هستید که به ایشان دسترسی دارید.

آیا در جریان گذاشتید؟ آیا این قضیه را پیگیری کردیده اید؟ مماشات تا چقدر و به چه قیمتی؟
آیا به قیمت از بین رفتن ارزشها باید مماشات کنیم؟

 

شما نماینده هستید و وکیل ما هستید و باید از حقوق ما دفاع کنی؟ و از حقوق آن پا برهنه ای که بلد نیست تا دهبکری برود دفاع کنی؟ به شما رای دادن که با قضیه به جدی برخورد کنی و اگر اینکار را نکنید به شهدا و هم سلولی های خودت جفا کرده اید.

 

در هر صورت دیر نشده و بیایید این قضیه را حل و فصل کنید اینکه موردی نیست آقایی اومده با انگشت سبابه سمت راست به نشانه اهانت و تهدید به مقام نماز جمعه و امام جمعه خط و نشان کشیده الانم راضی نیست حداقل بگه اشتباه کردم خوب چه اشکالی داره معذرت خواهی کنه؟

 

[ در همین لحظه یکی از مسؤلین گفت … کرد ولش کن و صدای تکبیر بلند شد].

 

این عضو شورای ستاد نماز جمعه ادامه داد: دیر نشده نیازی به واسطه فرستادن نیست حداقل اینه که مثلا فردی می آید میزند تو گوش بنده من میگم بخشیدم مشکلیه؟میگه نشناختم اشتباه کردم! تمام شد رفت آقای امام جمعه میگوید اگر سوءنیتی نیست با همان شیوه عذر خواهی کن. هم شرع اینرا میگوید هم قانون.

 

وی سخنان خود را با این شعر خاتمه داد: ای که غرق هوس عمریست سر تا پائی/ وقت آنست کز این راه خطا باز آیی / کاروان رفت و ز یاران خبری نیست که نیست /تو ز نسیان همه در خواب خوش و رویائی.

 

گفتنی است حمید طاهری از نیروهای اصلاح طلب شهرستان جیرفت است.

 


۲۰۱۶۰۶۲۲_۱۲۳۲۰۷~۲

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =