. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 13484 تاریخ انتشار : جمعه 1 مرداد 1395 | 22:04 ب.ظ

مشاور هنری فرماندار جیرفت در شبکه تلویزیونی توامندیهای جیرفت را معرفی کرد

به گزارش سایت کنارصندل, منوچهر صبوری مشاور هنری فرماندار جیرفت پنجشنبه شب گذشته در یک برنامه زنده تلویزیونی به معرفی توانمندیهای شهرستان جیرفت پرداخت.   صبوری که با رایزنی و تلاش خود, موفق به گرفتن یک ساعت برنامه زنده تلویزیونی در شبکه کرمان شده بود, با مشاوره فرماندار جیرفت تیمی بسیار کارساز و با ترکیبی […]

به گزارش سایت کنارصندل, منوچهر صبوری مشاور هنری فرماندار جیرفت پنجشنبه شب گذشته در یک برنامه زنده تلویزیونی به معرفی توانمندیهای شهرستان جیرفت پرداخت.

 

صبوری که با رایزنی و تلاش خود, موفق به گرفتن یک ساعت برنامه زنده تلویزیونی در شبکه کرمان شده بود, با مشاوره فرماندار جیرفت تیمی بسیار کارساز و با ترکیبی از کشاورزی, صنعت گردشگری, آموزش و پرورش ورزش و فعالیتهای قرآنی و فرهنگی را انتخاب کرده و در برنامه "شبهای کرمان" شرکت کرده بود که با اقبال مردم استان مواجه شد.

 

گفتنی است منوچهر صبوری از هنرمندان و بازیگران مشهور شهرستان جیرفت است که بازی درخشان وی در فیلم سینمایی "سیامول" را بیاد داریم و از آنجا که خود وی به عنوان مجری, سالها کار اجرا و گویندگی را در کارنامه خود داشت و به نوعی نماینده فرهنگ و هنر بود به خوبی از عهده انجام این کار برآمد.

 

یادآور میشود تکرار پخش این برنامه امروز شنبه دوم مردادماه ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه از شبکه کرمان خواهد شد.

 


IMG-20160622-WA0043~2

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =