. چهارشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 14305 تاریخ انتشار : سه شنبه 19 مرداد 1395 | 02:54 ق.ظ

توسط اداره کل راه و شهرسازی جنوب کرمان:

رفع تصرف از اراضی ملی شهرستان کهنوج

  به گزارش سایت کنارصندل ،محمد منزلی مدیریت املاک و حقوقی از رفع تصرف یک هکتار از اراضی ملی در شهرستان کهنوج واقع در حوزه راه جنوب استان کرمان خبر داد .   وی ارزش ریالی این اراضی را با توجه به کاربری مسکونی هفت میلیارد وپانصد میلیون ریال عنوان کرد با اعلام این خبر افزود […]

image

 

به گزارش سایت کنارصندل ،محمد منزلی مدیریت املاک و حقوقی از رفع تصرف یک هکتار از اراضی ملی در شهرستان کهنوج واقع در حوزه راه جنوب استان کرمان خبر داد .

 

وی ارزش ریالی این اراضی را با توجه به کاربری مسکونی هفت میلیارد وپانصد میلیون ریال عنوان کرد با اعلام این خبر افزود : اراضی مذکور طی حکم صادره مراجع قضایی شهرستان کهنوج توسط یگان حفاظت از اراضی اداره کل و همکاری نیروی انتظامی به بیت المال باز گردانده شد .

 

وی همچنین از شهروندان خواست از خرید اراضی دولتی بدون استعلام خودداری کنند تا ناخواسته جزء متصرفان اراضی دولتی قرار نگیرند

.

همچنین به منظور حفاظت از اراضی دولتی و حفظ حقوق بیت المال در صورت مشاهده هر گونه اقدامی مبنی بر تصرف اراضی دولتی سریعا مراتب را به واحدهای یگان حفاظت از اراضی مستقر در شهرستانهای جنوب استان  اعلام نمایند.

 

انتهای پیام/.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 12 =