. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 15171 تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 شهریور 1395 | 03:55 ق.ظ

فرماندار شهرستان جیرفت:

فاز نخست طرح هادی روستای کهنوج سادات با اعتبار یک میلیارد ریال به بهره برداری رسید/تصاویر

به گزارش کنارصندل ،فرماندار شهرستان جیرفت گفت:فاز نخست طرح هادی روستای کهنوج سادات با اعتبار یک میلیارد ریال به بهره برداری رسید.   احمد امینی روش افزود: این طرح شامل یکهزار و ۵۰۰ متر سنگ فرش و ۵۵ مترمکعب دیوار چینی است.     وی بیان کرد: با توجه به اینکه بخش ساردوئیه ز مناطق […]

به گزارش کنارصندل ،فرماندار شهرستان جیرفت گفت:فاز نخست طرح هادی روستای کهنوج سادات با اعتبار یک میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

احمد امینی روش افزود: این طرح شامل یکهزار و ۵۰۰ متر سنگ فرش و ۵۵ مترمکعب دیوار چینی است.
 

 
وی بیان کرد: با توجه به اینکه بخش ساردوئیه ز مناطق گردشگری در جنوب استان کرمان می باشد لذا اجرای این طرح ها نقش موثری در رونق گردشگری دارد.

 


امینی روش با بیان این مطلب که چهار  طرح هادی روستایی نیز همزمان با این طرح به بهره برداری رسید اظهار داشت: این روستاها شامل باغ علی‌شیر، پارک بوستان، مسکون، دولت‌آباد، اسفندقه و فردوس است.

 

وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه‌ها از اعتبارات استانی تامین شده است، افزود: طرح هادی روستایی کهنوج سادات با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال افتتاح شد.     

 

فرماندار شهرستان جیرفت با بیان اینکه در این طرح یک هزار و ۵۰۰ مترمربع سنگ فرش و ۵۵ مترمربع دیوار چینی شده است، تصریح کرد  این طرح در مرحله دوم اجرا قرار دارد و ۱۹۰ میلیون تومان برای آسفالت این روستا هزینه شده است.    

 

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به عمر مفید آسفالت و احتمال از بین رفتن زیرسازی آن و برفگیربودن منطقه توصیه می‌شود در روستاها از سنگ‌فرش برای این طرح‌ها استفاده شود.

ContentImages_25869 ContentImages_25870 ContentImages_25873 ContentImages_25863 ContentImages_25864 ContentImages_25866 ContentImages_25867 ContentImages_25868 ContentImages_25869

 

انتهای پیام/.

 


 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 6 =