. جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 16351 تاریخ انتشار : شنبه 3 مهر 1395 | 09:18 ق.ظ

معاون فرهنگی ارشاد جنوب کرمان خبر داد:

دوشنبه شب ،برگزاری محفل شب شعر و خاطره دفاع مقدس در جیرفت

  به گزارش کنارصندل ،معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس محفل شب شعر و خاطره با حضور شاعران نام‌آشنای جنوب کرمان برگزار می‌شود.   سید حسین طیبی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: […]

photo_2016-08-10_07-21-08

 

به گزارش کنارصندل ،معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس محفل شب شعر و خاطره با حضور شاعران نام‌آشنای جنوب کرمان برگزار می‌شود.

 

سید حسین طیبی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس هشت ساله ملت ایران ثابت کرد که هیچ قدرتی نمی‌تواند به ایستادگی ملت ایران ضربه‌ وارد کند.

 

وی افزود: با توکل به خداوند و در سایه اتحاد می‌توان از تمام گذرگاه‌های دشوار و سخت عبور کرد و دشمنان را وادار به عقب‌نشینی کرد و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌ها و ایثارگری‌های خود صحنه‌های زیبایی از ایستادگی را خلق کردند.

 

طیبی بیان داشت: در راستای گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگران و حماسه آفرینان دوران باشکوه و بیاد ماندنی دفاع مقدس محفل شب شعر و خاطره با حضور شاعران نام‌آشنای جنوب کرمان برگزار می‌شود.

 

وی تصریح کرد: در این محفل انس از شاعر پیشکسوت و جانباز دوران دفاع مقدس «طهماسب بدرود» تجلیل به عمل خواهد آمد.

 

طیبی خاطرنشان کرد: این محفل شب شعر و خاطره روز دوشنبه پنجم مهرماه بعد از نماز مغرب و عشا در محل سالن شهید مداحی‌پور اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزار می‌شود.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =