. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 16528 تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مهر 1395 | 22:10 ب.ظ

با حضور یک سرمایه گذار در کهنوج:

تفاهم نامه احداث کارخانه تولید قطعات پیش ساخته بتنی در کهنوج منعقد شد

به گزارش سایت کنارصندل, صبح امروز دوشنبه در نشست مشارکتی فرماندار کهنوج با یک سرمایه گذار تفاهم نامه ای فی مابین فرماندار و این سرمایه گذار به منظور فراهم آوردن فضای کسب و کار و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی منعقد شد. ابوذر عطاپو روزیری فرماندار کهنوج با اشاره به اعتماد و همدلی همه نیروهای تاثیرگذار […]

به گزارش سایت کنارصندل, صبح امروز دوشنبه در نشست مشارکتی فرماندار کهنوج با یک سرمایه گذار تفاهم نامه ای فی مابین فرماندار و این سرمایه گذار به منظور فراهم آوردن فضای کسب و کار و پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی منعقد شد.

ابوذر عطاپو روزیری فرماندار کهنوج با اشاره به اعتماد و همدلی همه نیروهای تاثیرگذار گفت: ایجاد هم افزایی میان ارکان مثلث توسعه اقتصادی به منظور کاهش موانع اداری, اجرایی و تسهیل و تشویق سرمایه گذاران سرلوحه کار مجموعه مدیران این شهرستان است.

وی عنوان کرد: مدیریت جهادی و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه ها قرار دارد.

فرماندار کهنوج با اشاره به ظرفیتهای شهرستان کهنوج افزود: ما با تمام توان از حضور سرمایه گذاران در شهرستان کهنوج استقبال میکنیم و آماده هر نوع همکاری با آنها هستیم و مطمعنا سرمایه گذاران از حضور در کهنوج پشیمان نخواهند شد.

لازم به ذکر است صبح امروز طی آیینی فرماندار کهنوج تفاهم نامه احداث کارخانه تولید قطعات پیش ساخته بتنی را تقدیم سرمایه گذار علی هابیلی نمود.
این کارخانه بزودی در شهرک صنعتی کهنوج با اشتغالزایی برای پانزده نفر و با ظرفیت تولید بیست تیر بتنی در روز احداث میشود.
img_20160927_220753

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 19 =