. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 16889 تاریخ انتشار : جمعه 16 مهر 1395 | 13:17 ب.ظ

امام جمعه بخش اساعیلی:

فیش های نجومی باید تعیین تکلیف شوند

به گزارش سایت کنارصندل، حجت الاسلام نوزایی امام جمعه بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعهاین هفته، ضمن دعوت همگی به رعایت تقوی الهی و ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبداله حسین به بیان احکام الهی و فلسفه تبلیغ پرداخت و افزودند: مومنان سخت و محکم هستند و مومنان از تکه های آهن سخت تر است […]

به گزارش سایت کنارصندل، حجت الاسلام نوزایی امام جمعه بخش اسماعیلی در خطبه های نماز جمعهاین هفته، ضمن دعوت همگی به رعایت تقوی الهی و ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبداله حسین به بیان احکام الهی و فلسفه تبلیغ پرداخت و افزودند: مومنان سخت و محکم هستند و مومنان از تکه های آهن سخت تر است و گفتند اگر مومن کشته شود دست از ایمان بر نمی دارد و مومن در برابر حوادث ناگوار خم نمیشود و از هدف خود بر نمی گردد.

وی ادامه داد: نمونه بارز افراد با ایمان شهدا کربلا هستند که در برابر وسوسه های اجتماعی ایستادند و پایداری کردند و تا پای جان پای اعتقاد خود می ایستند.

امام جمعه بخش اسماعیلی افزود: منافقین اراده قوی ندارند و هر روز یک رنگ می شود نمونه این منافقین زبیربود که روزی از یارن علی بود و روزی نیز در مقابل علی ایستاد.

وی به دیدار مقام معظم رهبری با فرماندهان ناجا اشاره کردند و به ابعاد مختلف امنیت پرداخت و افزودند ایران اسلامی دارای امنیت کامل است و این امنیت مرهون خون شهدا و چشمان تیز بین نیروهای امنیتی و پیشرفت نظامی هستند.

وی افزود: بعد از افشای فیش های نجومی هنوز متاسفانه هیچ برخوردی از طرف طولت صورت نگرفته است و متاسفانه اشرافی گری بعضی مسولین نگران کننده است و امروز بالعکس شده است.

امام جمعه بخش اسماعیلی گفت: اشرافی گری ساده زیستی مسولین را زیر سوال می برد و کسانی سفرهای کیش و ویلاهای شمال و بی جا میروند کسانی هستند که خود را نیز صاحب این نظام میدانند.

حجت الاسلام نوایی با انتقاد از دولت تصریح کرد: چرا دولت سکوت کرده؟ و چرا اعلام نمیکنند این چهارصد نفری که حقوق نجومی و ناعادلانه دریافت کرده اند چه کسانی هستند؟ متاسفانه دولت آنها را ذخایر نظام می داند. فیش های نجومی باید تعیین تکلیف شوند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + سه =