. یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 17607 تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مهر 1395 | 15:49 ب.ظ

تقدیر از کسب مقام برتر پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت در جشنواره مالک اشتر

  به گزارش کنارصندل ،رئیس دانشگاه جیرفت و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت از بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت که درجشنواره مالک اشتر به عنوان پایگاه نمونه در استان کرمان انتخاب شده اند تقدیر کردند.   رئیس دانشگاه جیرفت در نشست تجلیل از پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت که با حضور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرف […]

img_20161019_154024

 

به گزارش کنارصندل ،رئیس دانشگاه جیرفت و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت از بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت که درجشنواره مالک اشتر به عنوان پایگاه نمونه در استان کرمان انتخاب شده اند تقدیر کردند.

 

رئیس دانشگاه جیرفت در نشست تجلیل از پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت که با حضور مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرف و هیئت رییسه دانشگاه برگزار شد گفت: یکی از رسالت های مهم بسیج دانشجویی تربیت نیروهای متعهد برای انقلاب اسلامی است.

 

دکتر ناصر برومند با بیان این مطلب که بسیج دانشجویی تشکلی فراگیر و برگرفته از اندیشه ناب انقلاب اسلامی بوده که افتخاری برای ما است، خاطر نشان کرد: این تشکل در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه های مختلف نقش آفرینی می کند و امروزه باید با علم و دانش خود در راستای تحقق اهداف بسیج دانشجویی حرکت کرده و به دنبال جذب دانشجویان نخبه و متعهد در این نهاد انقلابی باشیم.

 

وی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در بسیج دانشجویی گفت: برنامه ریزی یکی از مهمترین عوامل برای اجرای برنامه ها می تواند باشد که در این زمینه باید بیشتر تلاش شود. دکتر برومند ضمن قدر دانی از مسئولین بسیج دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه جیرفت بیان کرد: تلاش و برگزاری برنامه های متنوع باعث موفقیت شما در جشنتواره مالک اشتر شده که این برنامه ها باید ادامه داشته باشد

 

. مسئول بسیج دانشجویی شهرستان جیرفت در این نشست ، ضمن تاکید بر تعامل بسیج دانشجویی با دانشگاه گفت: یکی از عوامل موفقیت بسیج دانشجویی در دانشگاه جیرفت وجود تعامل و وحدت بین مسئولان دانشگاه بسیج دانشجویی می باشد.

 

سرگرد پاسدار محمودی با اشاره به کسب رتبه برتر بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت در جشنواره مالک اشتر گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه جیرفت یکی از پایگاه های موفق شهرستان می باشد که باید قدردان تلاش های این دانشجویان بود.

 

وی تصریح کرد: بسیج دانشجویی بدنبال کادر سازی برای انقلاب اسلامی است لذا از همه دانشجویان متعهد استفاده خواهد کرد.

 

سرگرد پاسدار محمودی بیان کرد: باید برگزاری کرسی های هم اندیشی را در دانشگاه بیشتر کنیم و این یکی از مهمترین برنامه های بسیج دانشجویی شهرستان است.

 

در پایان این نشست با اهداء لوح سپاس از مسئول بسیج دانشجویی برادران و مسئول بسیج دانشجویی خواهران دانشگاه قدر دانی شد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 6 =