. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 17714 تاریخ انتشار : پنجشنبه 29 مهر 1395 | 21:25 ب.ظ

مدیر جهاد کشاورزی فاریاب خبر داد:

ذرت منطقه جنوب کرمان در بورس عرضه می‌شود

به گزارش سایت کنارصندل، ظهر امروز ۲۹ مهر ماه نشستی پیرامون برداشت ذرت جنوب کرمان و عرضه آن در بورس کالاهای کشاورزی با حضور نماینده بورس کالاهای کشاورزی کشور و معاون شرکت پشتیبانی امور دام کشور در جیرفت برگزار شد. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاریاب در این نشست اظهار داشت: در راستای رفع مشکل مطالبات […]

به گزارش سایت کنارصندل، ظهر امروز ۲۹ مهر ماه نشستی پیرامون برداشت ذرت جنوب کرمان و عرضه آن در بورس کالاهای کشاورزی با حضور نماینده بورس کالاهای کشاورزی کشور و معاون شرکت پشتیبانی امور دام کشور در جیرفت برگزار شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فاریاب در این نشست اظهار داشت: در راستای رفع مشکل مطالبات سال گذشته صاحبان کارخانه‌های ذرت خشک‌کن منطقه جنوب کرمان مقرر شد، ذرت تولیدی جنوب کرمان و پنج استان دیگر با توجه به کیفیت بالایی که دارد امسال در بورس عرضه شود.

محمدرضا واحدی افزود: از مجموع قیمت یک هزار و ۳۶ تومان برای هر کیلو ذرت، مبلغ دو سوم آن طی مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پرداخت شده و یک سوم باقی مانده نیز پس از مبادله آن در بورس در فرجه زمانی حداکثر دو ماهه به حساب کشاورز واریز می‌شود.

وی عنوان کرد: از کشاورزان درخواست داریم از فروختن ذرت تولیدی خود به دلالان و واسطه‌ها با قیمت کمتر از این مبلغ جدا خودداری کنند.

download-3

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =