. یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 18187 تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1395 | 17:34 ب.ظ

فرماندار جیرفت طی نشستی با کانون بازنشستگان شهرستان:

فرهنگ قدرشناسی و احترام به بازنشستگان را باید در جامعه نهادینه کنیم

فرماندار جیرفت طی نشستی با کانون بازنشستگان شهرستان گفت:فرهنگ قدرشناسی و احترام  به بازنشستگان را باید در جامعه نهادینه کنیم.   به گزارش کنارصندل ،صبح امروز فرماندار جیرفت در نشست کانون بازنشستگان شهرستان افزود : این قشری که ۳۰ سال منشا خدمت به مردم بوده اند، باید مورد احترام همه ی دستگاه های اجرایی و […]

فرماندار جیرفت طی نشستی با کانون بازنشستگان شهرستان گفت:فرهنگ قدرشناسی و احترام  به بازنشستگان را باید در جامعه نهادینه کنیم.

 

به گزارش کنارصندل ،صبح امروز فرماندار جیرفت در نشست کانون بازنشستگان شهرستان افزود : این قشری که ۳۰ سال منشا خدمت به مردم بوده اند، باید مورد احترام همه ی دستگاه های اجرایی و مردم باشند.

 

امینی روش با بیان اینکه ۴هزار نفر بازنشسته در شهرستان جیرفت وجود دارد ، تصریح کرد : این قشر بی ادعا در همه ی مراسمات شهرستان حضور پررنگی دارند که جای تقدیر دارد.

 

وی یادآور شد : این کانون در سال ۱۳۹۰ در شهرستان افتتاح شده است که باید تلاش کنیم این کانون بیش از پیش فعال شود.

 

فرماندار جیرفت عدم جا و مکان مناسب برای کانون بازنشستگان و همچنین بحث درمان را از مهمترین مواردی که برای این قشر لازم است دانست و گفت: تا جایی که بتوانیم طی رایزنی با شهردار محترم و رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی واز ظرفیت شهرستان  جهت رفع مشکلات بازنشستگان اقدام خواهیم کرد.

 

وی افزود: همچنین با شورای بانک ها مشورت خواهیم نمود که یتوانیم با اعطای حداقل تسهیلاتی مرهمی برای زندگی این قشر بگذاریم.

 

فرماندار جیرفت بیان کرد: باید مشکلات بازنشستگان را به حداقل برسانیم و شان و منزلت این قشر عزیز حفظ شود.

 

img_7944
img_7947

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =