. یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 18514 تاریخ انتشار : پنجشنبه 20 آبان 1395 | 14:42 ب.ظ

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان:

پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ویژه موسسات جنوب کرمان برگزار شد/تصاویر

به گزارش کنارصندل ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ویژه موسسات جنوب کرمان همزمان با سراسر کشور در تمامی شهرستانهای جنوبی استان کرمان برگزار شد.   حسین اسحاقی در حاشیه برگزاری این آزمون افزود: پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت جنوب کرمان در دوبخش موسسات فرهنگی […]

۴۱۳۷۶۳_orig

به گزارش کنارصندل ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت ویژه موسسات جنوب کرمان همزمان با سراسر کشور در تمامی شهرستانهای جنوبی استان کرمان برگزار شد.

 

حسین اسحاقی در حاشیه برگزاری این آزمون افزود: پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت جنوب کرمان در دوبخش موسسات فرهنگی قرآن و عترت با حضور ٧۵٠ نفر و کارکنان دولت با شرکت ٧٣٠ نفر برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه آزمون موسسات فرهنگی قرآن و عترت در دو بخش حفظ و ترجمه و مفاهیم برگزار شد، اظهار داشت: بخش حفظ شامل جزء یک ، پنج جزء ، ١٠ جزء، ١۵ جزء، ٢٠ جزء، جزء ٣٠ و حفظ کل و بخش ترجمه و مفاهیم شامل مقدماتی و تکمیلی است.

وی با بیان اینکه سامانه ثبت نام برای کارکنان آموزش و پرورش از امروز تا ١٠ آذر ماه باز خواهد بود بیان داشت: آزمون کارکنان آموزش و پرورش  ٢ دی ماه برگزار می شود.   

 

۴۲۶۲۲۲۳۴۵_۱۷۲۱۸۶img_20161110_143608

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دو =