. پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 19350 تاریخ انتشار : جمعه 12 آذر 1395 | 22:58 ب.ظ

خطاب فرج الله عارفی نماینده سابق مردم جیرفت و عنبرآباد به رئیس جمهور در مورد برجام

بسم الله الرحمن الرحیم   ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران   مسئولین محترم قوا   اینک که دولت محترم به ماههای پایانی کار  خود نزدیک  می شود ،قاعده منطقی حکم میکند بنا به تعهدی که به ملت داده و قسمی که در مجلس شورای اسلامی خورده است. مطابق قانون اساسی گزارشی از عملکرد خود در۴٠ماه […]

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

 

مسئولین محترم قوا

 

اینک که دولت محترم به ماههای پایانی کار  خود نزدیک  می شود ،قاعده منطقی حکم میکند بنا به تعهدی که به ملت داده و قسمی که در مجلس شورای اسلامی خورده است. مطابق قانون اساسی گزارشی از عملکرد خود در۴٠ماه گذشته ارایه نماید.

 

اما بر خلاف این منطق پذیرفته شده شاهدیم دولت محترم بجای پاسخگویی به انچه که در هنگام گرفتن رای به مردم وعده داده است باحرکت های ایذایی وجنجالهای رسانه های سعی در انحراف افکارعمومی دارد.

 

 

جناب اقای روحانی رئیس محترم جمهور  با نشان دادن کلید به مردم اینچنین به مردم پیام داد :رای به بنده یعنی گشودن قفل زندگیتان، ایشان وعده دادند ظرف ١٠٠روزمشکلات اقتصادی را حل خواهند کرد، مسله تحریم را برطرف میکنند ،تورم را تک رقمی خواهند کرد ، چرخ زندگی مردم همچون چرخ سانتریفیوژها به گردش در خواهد آمد،ارزش پول ملی را افزایش خواهند داد، پاسپورت ایرانی را اعتبار خواهند بخشید، گرانی را از بین خواهند برد، رونق اقتصادی را آنقدر بالا خواهند برد که نیازی به یارانه نباشد، طرحهای عمرانی را تکمیل خواهندکرد، بافساد و رانت خواری مبارزه خواهند کرد، از نیروهای توانمند استفاده خواهند کرد، با کالای قاچاق مبارزه خواهند کرد و دهها موضوع دیگر که مردم خود بهتر میدانند.

 

سوال این است آیا دولت و شخص آقای رئیس جمهور در مقابل تعهدات به مردم وظیفه پاسخگویی برای خود قائل می شوند ؟

 

متاسفانه آنچه که از رفتارهای دولت استنباط میشود آن است که رئیس جمهور محترم هم میخواهند در دور آینده مجددا توسط مردم انتخاب شوند و هم با ایجاد فضا و غوغا سالاری مردم را از اصل مطالبات به حقشان غافل نماید.

از این روی تیم رسانه دولت با کمک ستاد جنگ روانی با طراحی سناریو،  نه تنها از پاسخگویی فرار می کند بلکه با مشوش کردن  فضا و بهره گیری از ظرفیت های دولت در استانها ، شهرستانها ،بخشها ، بسیج نیروها و جذب عوامل صاحب نفوذ با در اختیار گذاشتن امکانات و دادن وعده برای آینده  توسط آنان به جذب رای بپردازد.

برای تحقق این راهبرد بایستی افرادی را مامور  و با حضور دراستانها به ویژه جوانان پاکدل و سنگین کردن فضا واتهام پراکنی علیه قوا ( در راس این فضاسازی رئیس محترم قوه قضاییه که شجاعانه در مقابل وا دادگی و مفسده های آنان ایستاده است فرصت لازم را برای بازسازی اعتبار نداشته خود درمیان اقشارمختلف  را به عوامل میدانی خود بدهد .

لذا میبینیم که این روزها غوغاسازی مطهری و… در کشور آغاز شده است ،و بنام رفتارهای شجاعانه و دفاع از آزادی ها که امرحقی است استفاده ابزاری مینمایند و رئیس محترم جمهور که بایستی در مقابل هزاران مشکل ایجاد شده بواسطه بی تدبیری اش چاره ای بیاندیشد، کمیته ویژه برای بررسی علل لغو سخنرانی یک فرد تشکیل می دهد و یا فراکسیون امید مجلس جلسه اضطراری برای قانون شکنی که ٨شاکی دارد برگزار می نماید.

 

سوال مردم این است آقای روحانی وآقای عارف آیا تنها مشکل مافقط لغو یک سخنرانی است و یا بازداشت یک فرد دیگر دغدغه شما است.

 

آقایان :صاحبان قدرت یعنی همان مردم از شما میخواهند.

 

چی شد برکات وخیرات  گشایشهای برجام  که آنقدر در سخنرانی هایتان بیان میکردید ؟

و یک دلار را کنار یک هزارتومانی میگذاشتید؟

چی شد فریاد می زدید که با امضای این توافقنامه همه تحریمها برداشته میشود؟

مگر شما نبودید حمله می کردید به چند نماینده فهیم و متعهد به کشور وملت وآنها را بی سواد می خواندید  و یا دستور دادیدکه نباید اینها مجددا رای بیاورند چون بابرجام مخالفند؟

چی شد وقتی دانشجویان و طلاب متعهد فریاد بر آوردند که این دامی است برای نابودی دستاورهای علمی کشور آنان  را بیسواد و بی شناسنامه معرفی کردید؟

چی شد وقتی علما وائمه محترم جمعه به عجله ونادیده گرفته شدن منافع ملی تذکر دادند بر آشفته شدید وعصبانی؟

 

آقای رئیس جمهور۴٠ماه بر منتقدین تاختید  ،اما دیگه حنای شما رنگی ندارد .

 

بایستی به خواسته ملت تن دهید و پاسخگوی همه وعده هایتان باشید ،دیگه کاری ازدست مغلطه گران بر نمی آید.

پس رنج بیهوده به ملت نرسانید.

 

اما سخنی هم دارم به حضرت آیت الله آملی لاریجانی:یادتان باشد اجداد اندیشه لیبرالی چه بر سرشهید مظلوم آیت الله بهشتی آوردند ؟

ایشان تا آخرین نفس مقاومت کردند .

 

شما نیز با ایستادگی در مقابل عوامل فساد و کشاندن همه آنها به پای میز محاکمه دل مردم را شادکنید .

 

مردم از برخورد دوگانه با خواص و عوام از شما گله مند هستند برخورد سریع شما با مفسدین بدنه اجتماعی حامی نظام راتقویت خواهد کرد.

 

و سخنی دیگر با نمایندگان ملت ،

سکوت شما در مقابل مفاسد و دروغگوییها و ریخت و پاش ها وعدم پاسخگویی دولت غیرقابل توجیح است.

وظیفه دارید بر اساس قسمی که خورده اید عمل کنید فراموش نکنید شما نماینده مردم هستید نه نماینده دولت و باید به مردم پاسخ دهید

و سخنی هم با نیروهای مومن به انقلاب در سناریوهای طراحی شده این آقایون، عزیزان طرح این آقایان کشاندن جامعه به سمت افراطیگری و نهایت دوقطبی کردن جامعه است، توصیه این است با خویشتن داری و آرامش جواب بی منطقی انان را با منطق دهید، با تدبیرتان طرحهای بحران آفرین اینان را که برای فرار از پاسخگویی است تبدیل به گفتمان مطالبات نمایید.

 

و در پایان سخنی با مسولان همانطوری که اجازه سخنرانی به حامیان دولت میدهید به منتقدین هم فرصت دهید تا نقد خود را بیان کنند.

 

والسلام علیکم

فرج الله عارفی

نظرات بینندگان:

 1. فردوس گفت:

  تمام این های که مطرح شد مسببش که بوده خواهشن شما دیگه سوال نپرس دوره جنابعالی خیلی وقته تموم شده

 2. ناشناس گفت:

  سلام
  اگه ممکنه شماره تماس با اقای عارفی را اعلام نمایید.

 3. جواد گفت:

  شما الان دقیقا چکاره هستی اقا فرج؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + سیزده =