. چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 19906 تاریخ انتشار : یکشنبه 28 آذر 1395 | 12:03 ب.ظ

دادستان جیرفت ازدستگیری عامل تیراندازی در خیابان ذوالفقار شهرستان جیرفت خبر داد

به گزارش سایت کنارصندل، مجید رستمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت ازدستگیری عامل تیراندازی در پی تصادف ۲ خودرو در خیابان ذوالفقار شهرستان جیرفت خبر داد و گفت: متهم پس از مجروح کردن یک مامور و راننده مقابل به ضرب گلوله پلیس دستگیر شد. وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از […]
به گزارش سایت کنارصندل، مجید رستمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت ازدستگیری عامل تیراندازی در پی تصادف ۲ خودرو در خیابان ذوالفقار شهرستان جیرفت خبر داد و گفت: متهم پس از مجروح کردن یک مامور و راننده مقابل به ضرب گلوله پلیس دستگیر شد.
وی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: پس از تصادف یکدستگاه سواری پژو پارس مشکی به رانندگی (م.ب)با یکدستگاه خودروی ال ۹۰ ،راننده خودروی پارس با یک قبضه اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی و مجروح نمودن راننده مقابل از ناحیه صورت وچشم راست می کند.
این مقام قضائی تصریح کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه پلیس در صحنه وارد و به ضارب اخطار می دهد که اسلحه ی خود را بر روی زمین بگذارد که وی اقدام به تیراندازی و مجروح نمودن یک سرباز و در نهایت پلیس نیز مجبور به مجروح کردن راننده از ناحیه پای راست می کند.
وی با بیان اینکه متهم هنگام تیراندازی مشروبات الکلی مصرف کرده اظهارکرد: در بازدید از خودروی پژو پارس قوطی مشروب،مقداری فشنگ سلاح شکاری کشف شده است.
رستمی با اشاره به اینکه عامل تیراندازی در بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت تحت مراقبت ماموران است، افزود: در این حادثه راننده خودروی ال ۹۰، راننده خودروی پارس و یک مامور نیروی انتظامی زخمی و بلافاصله هر سه برای مداوا به بیمارستان اعزام شدند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =