. پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

کد خبر: 20215 تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دی 1395 | 15:17 ب.ظ

فرماندار جیرفت:

تحقق اقتصاد مقاومتی نیازمند عزم ملی و مشارکت مردم است

فرماندار جیرفت گفت: دولت به تنهایی قادر به اجرای اقتصاد مقاومتی نیست لذا نیازمند عزم ملی و مشارکت مردم است. به گزارش کنارصندل،احمد امینی روش عصر یکشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان جیرفت افزود: تنها راه برون رفت از شرایط فعلی اقتصاد کشور اجرای اقتصاد مقاومتی است و باید این مهم در جامعه نهادینه شود. […]

فرماندار جیرفت گفت: دولت به تنهایی قادر به اجرای اقتصاد مقاومتی نیست لذا نیازمند عزم ملی و مشارکت مردم است.

به گزارش کنارصندل،احمد امینی روش عصر یکشنبه در نشست اقتصاد مقاومتی شهرستان جیرفت افزود: تنها راه برون رفت از شرایط فعلی اقتصاد کشور اجرای اقتصاد مقاومتی است و باید این مهم در جامعه نهادینه شود.
وی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی منحصر به سال ۹۵ نیست و باید همیشه مسئولان در این مسیر حرکت کنند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی سربلند باشد.
وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی برنامه ریزی در یک سال و دو سال نیست اظهار کرد: تا زمانی که در همه زمینه ها مستقل نشویم اقتصاد مقاومتی باید ادامه داشته باشد چرا که وابستگی در هر زمینه ای مغایر با اقتصاد مقاومتی است.
فرماندار جیرفت گفت: زمانی در مقابل دشمن می توانیم ایستادگی کنیم که اقتصاد مقاومتی را در عمل محقق کنیم و هیچ وابستگی به خارج نداشته باشیم.


وی افزود: دولت بر صندوق های خرد در کنار مسائل کلان توجه می کند چرا که اقتصاد مقاومتی باید در زندگی مردم خود را نشان دهد و دستگاه های اجرایی باید با برنامه ریزی منسجم، اقتصاد مقاومتی را در عمل نشان دهند.
امینی روش گفت: دولت در عمل نشان داده که دغدغه اصلی اش اجرای عملی اقتصاد مقاومتی است و عملکرد دولت این مهم را ثابت می کند.
وی افزود: مردم بهترین قاضی برای عملکرد دولت هستند چرا که این دولت خدمات خوبی در زمینه اقتصاد مقاومتی انجام داده است و هر کس خدمات نظام را نادیده بگیرد جفا به شهدا کرده و قضاوت واقعی را باید به مردم سپرد.
وی خاطرنشان کرد: تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید کارآمدترین تیم اقتصادی در همه ادوار بوده چرا که این تیم حاصل چندین سال تجربه فرزندان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


فرماندار جیرفت گفت: یکی از مصادیق فعالیت دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی خودکفایی در گندم می باشد که در این زمینه فعالیت جهادی صورت گرفته است.
وی بیان کرد: امنیت و ولایت از نعمت های بزرگ نظام است و با استفاده از فضای همدلی حاکم باید سرعت توسعه را بیشتر کنیم.

 

وی افزود: جنوب کرمان در زمینه کشاورزی، معادن و گردشگری ظرفیت خوبی دارد لذا باید از این ظرفیت حداکثر استفاده را برای شکوفایی منطقه ایجاد کرد.
امینی روش گفت: فرودگاه، پایانه صادراتی، گمرک و استاندارد زیرساخت حضور بخش خصوصی در منطقه است لذا باید بخش خصوصی در بخش صادرات فعالیت بیشتری انجام دهد.
وی خاطرنشان کرد: استاندار کرمان با طرح مثلث توسعه در راستای اقتصاد مقاومتی اقدامات جهادی خوبی انجام داده است.
وی همچنین با گرامی داشت پنجم دی ماه سالروز حادثه دلخراش زلزله بم گفت: مردم جیرفت و بم اشتراکات زیادی دارند و تعداد جانباختگان جیرفتی در بم نشان از نزدیکی و دوستی این دو شهرستان برادر است.
فرماندار جیرفت به ۹ دی ماه سالروز تجدید میثاق مردم با ولایت اشاره کرد و افزود: مردم با حضور پرشور خود در این روز دشمنان نظام را نامید کنند.

 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + یازده =