. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 22245 تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 بهمن 1395 | 06:06 ق.ظ

دعوت فرماندار شهرستان جیرفت از مردم جیرفت جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

?? به گزارش کنارصندل ، فرماندار شهرستان جیرفت با صدور پیامی مردم شهرستان جیرفت را به شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد. در این پیام آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم در طول چند دهه گذشته، مردم همیشه در صحنه شهرستان جیرفت با درک عمیق و درست مقتضیات زمان و نیاز جامعه ایران با […]

?? به گزارش کنارصندل ، فرماندار شهرستان جیرفت با صدور پیامی مردم شهرستان جیرفت را به شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در طول چند دهه گذشته، مردم همیشه در صحنه شهرستان جیرفت با درک عمیق و درست مقتضیات زمان و نیاز جامعه ایران با اتحاد و همدلی تحت لوای رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همواره ثابت کرده اند که راه امام خمینی(ره) و شهیدان را ادامه خواهند داد و لحظه ای از ارزش های اسلام و انقلاب دست نخواهند کشید.

و ۲۲ بهمن روز تجلی وحدت ، اقتدار ملی و بیعت مجدد با آرمانهای مقدس شهداء ، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری است . ۲۲ بهمن یوم الله است . مردم سراسر ایران در این روز با اراده ای پولادین می آیند تا حماسه ای دیگر خلق کنند برای پیوستن به دریای اراده و وحدت ، فردا همه و همه در کنار هم و در صفوف به هم فشرده و نورانی حضور می یابیم تا به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کرده باشیم و دشمنان اسلام را مأیوس نمائیم .

اینجانب ضمن تشکر از اقشار مختلف مردم شهرستان جیرفت که در دهه مبارک فجر با جشن ها و برنامه های مختلف این ایام را گرامی داشتند ، دعوت می نمایم فردا جهت شرکت در راهپیمایی اقتدار آمیز مردم شهرستان جیرفت از میدان شهدای گمنام تا محل مصلی شهرمان و نیز شرکت در نماز باشکوه روز جمعه حضور به هم رسانید

 

احمد امینی روش

فرماندار شهرستان جیرفت

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + نه =