. سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 22591 تاریخ انتشار : دوشنبه 2 اسفند 1395 | 12:58 ب.ظ

در اقدامی خیرخواهانه، پروژه گلدکیدز به حمایت کودکان جنوب کرمان می آید

به گزارش سایت کنارصندل، اخیرا گلدکیدز، که پروژه مسئولیت اجتماعی سازمان (CSR) شرکت‌های گلدیران و ال‌جی در زمینه کشف، حمایت و پرورش استعدادهای کودکان ایران در پروسه‌ای دراز مدت است قصد حمایت از کودکان جنوب کرمان را دارد. به نظر میرسد با اجرای این پروژه در جنوب کرمان که اکثر کودکان این منطقه بجای بازیهای کودکانه پا […]

به گزارش سایت کنارصندل، اخیرا
گلدکیدز، که پروژه مسئولیت اجتماعی سازمان (CSR) شرکت‌های گلدیران و ال‌جی در زمینه کشف، حمایت و پرورش استعدادهای کودکان ایران در پروسه‌ای دراز مدت است قصد حمایت از کودکان جنوب کرمان را دارد.

به نظر میرسد با اجرای این پروژه در جنوب کرمان که اکثر کودکان این منطقه بجای بازیهای کودکانه پا به پای پدران و مادران در‌ مزارع کشاورزی گذر عمر میکنند، دنیای کودکان با حمایت های پروژه گلدکیدز تغییر خواهد کرد.

گلدکیدز برنامه‌ای دراز مدت برای حمایت مداوم و مستمر کودکان به‌عنوان سرمایه‌های اصلی جامعه می‌باشد و گلدکیدز به دنبال  شکوفایی گوهر و کیمیای درونی هر کودک است.

رسالت این پروژه، حمایت و پرورش استعدادهای ذاتی کودکان ۶ تا ۱۶  سال ایران زمین است
از اهداف اصلی گلدکیدز میتوان، فراهم آوردن موقعیت‌هایی جدید برای نسل جوان مستعد، کشف و پرورش استعدادهای کودکان نخبه و کمک به یافتن جایگاه ویژه خود در جامعه، همکاری و مشارکت با NGO ها، موفقیت تحصیلی کودکان در مقاطع بالاتر و ارتقاء سطح فرهنگی و علمی جامعه را نام برد.

حضو‌ر این پروژه با مشارکت “مؤسسه فرهنگی هنری سفیران جنوب کرمان” در‌ منطقه جنوب کرمان را به فال نیک میگیریم چرا که استعدادهای زیادی در این منطقه وجود دارد اما به علت محرومیت و عدم امکانات حداقلی و مناسب دیده شده که این استعدادها هرگز شکوفا نمیشوند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =