. چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 22605 تاریخ انتشار : سه شنبه 3 اسفند 1395 | 23:08 ب.ظ

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در جمع بازاریان جیرفت:

اصناف مسؤلیت سنگینی در پیشگیری از جرایم اقتصادی و پدیده های ضد فرهنگی دارند

به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملایی فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در دیدار با جمعی از بازاریان شهرستان که در محل دفتر فرماندهی انتظامی برگزار شد بیان داشت: راستی، درستی و صداقت سرلوحه همه کارها باید قرار گیرد تا شاهد موفقیت روز افزون باشیم امروزه کسبه جیرفت ثابت کرده اند که نجیب ترین قشر جامعه […]

به گزارش سایت کنارصندل، سرهنگ ماشاالله ملایی فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت در دیدار با جمعی از بازاریان شهرستان که در محل دفتر فرماندهی انتظامی برگزار شد بیان داشت: راستی، درستی و صداقت سرلوحه همه کارها باید قرار گیرد تا شاهد موفقیت روز افزون باشیم امروزه کسبه جیرفت ثابت کرده اند که نجیب ترین قشر جامعه هستند.

 

وی گفت :اصناف مسوولیت سنگینی در پیشگیری از جرایم اقتصادی و پدیده های ضد فرهنگی دارند و کسبه ما می توانند با هوشیاری و وارد نکردن کالای قاچاق ضمن تولید امنیت اقتصادی در چرخه ی خرید و فروش و ایجاد اشتغال پایدار سهیم باشند.

وی با اشاره به ارتباط نزدیک و تنگاتنگ نیروی انتظامی با بازاریان اظهار داشت :ایجاد امنیت محصول تولید جمعی است و همه باید در تامین آن مشارکت کنند، که در این میان اصناف و بازاریان بیشترین نقش را در توسعه امنیت اجتماعی بر عهده دارند.

 

وی بیان داشت: بازار به عنوان مرکز ثقل حضور مردم، همواره نقش حساسی در معادلات اجتماعی دارد که بایستی با تقویت مشارکت و ارتباطات از این نقش و جایگاه درتحکیم امنیت پایدار استفاده بهتری شود.

 

وی افزود :در حال حاضر ارتباط بسیار صمیمانه و دو سویه ای میان اصناف و پلیس وجود دارد که نتیجه این تعامل باعث از بین رفتن بسیاری از ناهنجاری ها و معضلات اجتماعی خواهد شد و بایستی برای ارتقاء این مهم از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود بهره گرفت.

 

وی گفت: نقش آفرینی بازاریان و کسبه درهمه برهه های انقلاب اسلامی منجمله پشتیبانی مالی از رزمندگان در دوران دفاع مقدس ستودنی است.

 

وی در ادامه عنوان داشت: امروزه هر مشکلی در حوزه اصناف را می توان با تعامل و همراهی و همدلی مرتفع نمود و اصناف می توانند پلیس را در جهت کاهش جرائم یاری نمایند.

وی در پایان با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز بیان داشت: پلیس و کسبه بازار در کنار هم به معنای واقعی باید در خدمت مردم باشند تا مردم احساس شادی و رضایت بیشتری داشته باشند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =