. شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 22663 تاریخ انتشار : جمعه 6 اسفند 1395 | 10:51 ق.ظ

رئیس دانشگاه جیرفت:

بودجه دانشگاه جیرفت ۳۰ درصد افزایش یافت

  به گزارش کنارصندل ،رئیس دانشگاه جیرفت از افزایش ۳۰ درصدی بودجه این دانشگاه خبر داد و گفت: بودجه دانشگاه جیرفت در سال جاری ۲۸۴ میلیارد ریال تعیین شده است. ناصر برومند افزود: دولت با تمام توان خود تلاش کرده اعتبارات خوبی برای دانشگاه ها جذب کند که در همین راستا بودجه مناسبی به دانشگاه […]

 

به گزارش کنارصندل ،رئیس دانشگاه جیرفت از افزایش ۳۰ درصدی بودجه این دانشگاه خبر داد و گفت: بودجه دانشگاه جیرفت در سال جاری ۲۸۴ میلیارد ریال تعیین شده است.

ناصر برومند افزود: دولت با تمام توان خود تلاش کرده اعتبارات خوبی برای دانشگاه ها جذب کند که در همین راستا بودجه مناسبی به دانشگاه جیرفت تعلق گرفته است.

وی تصریح کرد: به دنبال تخصیص اعتبار برای بخش تجهیزات دانشگاه، نشست های مختلفی با سایر گروه های آموزشی برگزار شد و فراهم کردن تجهیزات در اولویت قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اجرای طرح های عمرانی در دانشگاه جیرفت افزود: با اجرای سیاست های دولت اعتبارات مناسبی برای اتمام طرح های عمرانی این دانشگاه پیش بینی شده است که امیدواریم در سال آینده با تخصیص مناسب بتوانیم طرح های عمرانی دانشگاه را به سرانجام برسانیم.

برومند خاطرنشان کرد: باید از فرصت های پیش رو به نحو احسن استفاده کنیم و این مهم نیاز به برنامه ریزی و پشت کار دارد.

رئیس دانشگاه جیرفت با اشاره به رشد مضاعف فعالیت های این دانشگاه در همه زمینه ها خاطرنشان کرد: همه بخش های دانشگاه مانند زنجیره به هم پیوند خورده اند و باید همه با هم در راستای رشد و تعالی دانشگاه ها از ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده کنیم.

دانشگاه جیرفت با زیربنایی حدود ۲۰۰ هزار مترمربع در زمینی به وسعت ۲۰۰ هکتار در کیلومتر هشت جاده جیرفت – بندرعباس واقع شده است.

در حال حاضر بیش از چهار هزار دانشجو در ۳۴ رشته و گرایش در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۲۶ گروه آموزشی و در پنج دانشکده ادبیات و علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی مشغول تحصیل هستند.

دانشگاه جیرفت ۷۵ عضو هیئت علمی دارد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پنج =