. چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲

کد خبر: 26914 تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مرداد 1396 | 22:53 ب.ظ

۱۴ نفر متهم تحت تعقیب دستگیر و ۲۷ دستگاه وسیله نقلیه متخلف در جیرفت توقیف شدند

به گزارش سایت کنارصندل، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جیرفت از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۴نفر متهم تحت تعقیب و توقیف ۲۷ دستگاه وسیله نقلیه متخلف خبر داد. سرهنگ “رضا محمدرضایی”  گفت: در ادامه اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان جیرفت، مأموران انتظامی این شهرستان از نقاط جرم خیز و آلوده […]

به گزارش سایت کنارصندل، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان جیرفت از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۴نفر متهم تحت تعقیب و توقیف ۲۷ دستگاه وسیله نقلیه متخلف خبر داد.

سرهنگ “رضا محمدرضایی”  گفت: در ادامه اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان جیرفت، مأموران انتظامی این شهرستان از نقاط جرم خیز و آلوده طی ۲۴ ساعت گذشته بازرسی به عمل آوردند.

وی اضافه کرد: طی اجرای این طرح با ۴۸ دستگاه خودرو شیشه دودی برخورد و ۲۷دستگاه وسیله نقلیه متخلف شامل ۱۶ دستگاه خودرو و ۱۱دستگاه موتورسیکلت ، توقیف و روانه پارکینگ شدند.

این مقام انتظامی عدم استفاده از کمربند ایمنی، نصب شیشه دودی و همراه نداشتن مدارک شناسایی را از جمله تخلفات رانندگان این وسایل نقلیه عنوان کرد.

محمدرضایی اظهار کرد: ماموران همچنین در اجرای این طرح موفق به دستگیری ۱۴نفر متهم تحت تعقیب و ۳ نفر اراذل و اوباش شدند.

وی افزود: در مدت انجام این طرح سه فقره سرقت کشف و سه نفر سارق نیز دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد : متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند .
جانشین انتظامی شهرستان جیرفت هدف از اجرای این طرح ها را افزایش احساس امنیت در بین شهروندان عنوان کرد و با اشاره به نقش مردم در برقراری نظم و امنیت، از شهروندان درخواست کرد: در جهت اجرای هرچه بهتر این گونه طرح ها با پلیس همکاری کنند

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 12 =