. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 27003 تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1396 | 18:09 ب.ظ

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان خبر داد:

در هفته دولت ۲۶۰پروژه کشاورزی در جنوب کرمان افتتاح و کلنگ زنی می‎شود

به گزارش سایت کنارصندل، رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۲۴ پروژه کشاورزی در این منطقه افتتاح و ۳۶ طرح آماده کلنگ زنی است. دکتر موسوی رئیس سازمان با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: با فرا رسیدن این هفته ۲۶۰پروژه کشاورزی با اعتبار بیش از ۵۰۰ میلیاردریال در منطقه جنوب […]

به گزارش سایت کنارصندل، رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۲۴ پروژه کشاورزی در این منطقه افتتاح و ۳۶ طرح آماده کلنگ زنی است.

دکتر موسوی رئیس سازمان با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: با فرا رسیدن این هفته ۲۶۰پروژه کشاورزی با اعتبار بیش از ۵۰۰ میلیاردریال در منطقه جنوب کرمان آماده بهره برداری و کلنگ زنی است.

وی با اشاره به افتتاح ۵۲ طرح با اعتبار ۹۳ میلیارد و ۷۹۷ میلیون ریال در شهرستان جیرفت ادامه داد: ۲ واحد پرواربندی گوساله، ۲ واحد پرواربندی بره، ۲ واحد پرورش گاو شیری ، سه باب سردخانه، ۳۸ پروژه آبیاری تحت فشار و ۴واحد گلخانه از جمله طرح‎های در دست افتتاح هستند.

موسوی از افتتاح ۱۸طرح در شهرستان کهنوج خبر داد و تصریح کرد: در این شهرستان ۴ طرح احداث گلخانه و ۱۳ طرح آبیاری تحت فشار و طرح تجهیز و نوسازی اراضی فاز دوم جازموریان با اعتبار ۸۲ میلیارد و ۳۰۳ میلیون ریال بهره‎برداری می‎شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان تصریح کرد: همچنین در شهرستان عنبرآباد، ۳۴ پروژه شامل دو باب سردخانه و ۳۸ طرح اجرای سیستم‎های نوین آبیاری با اعتبار ۵۸ میلیارد و ۶۲۳ میلیون ریال اجرا شده و قابل افتتاح هستند.
وی با بیان اینکه ۹۰ طرح شامل۸۸ طرح آبیاری تحت فشار، و ۲ طرح پرواربندی و پرورش شتر با اعتبار ۱۴۸ میلیارد و ۴۵۲ میلیون ریال در شهرستان رودبار به بهره‎برداری می‎رسد، افزود: در شهرستان قلعه‎گنج نیز ۹ پروژه شامل ۷طرح آبیاری تحت فشار، تجهیز و نوسازی اراضی سنتی و نوسازی و تجهیز مراکز جهاد کشاورزی با اعتبار ۲۵ میلیارد و ۷۸۰ میلیون ریال بهره‎برداری می‎شود.
موسوی تصریح کرد: در شهرستان فاریاب بالغ بر ۲۱میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال اعتبار برای افتتاح ۱۵ طرح آبیاری تحت فشار هزینه شده است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: همچنین ۶ طرح آبیاری تحت فشار با اعتبار ۲۶ میلیارد و ۱۷۲ میلیون ریال در شهرستان منوجان مورد بهره‎برداری قرار می‎گیرد.
وی خاطر نشان ساخت با اجرای این طرحها در بخش کشاورزی بیش از ۲۲۰۰ نفر اشتغالزایی به همراه دارد.

نظرات بینندگان:

  1. سوری گفت:

    تو هم با گنده کردن چند عملیات آبیاری داخل مزارع کشاورزان بیچاره اینجا آن هم با پول دولت هی گنده دوزی کن . معلوم شد عقل و فهم ما از لرهای هم قبیله ات هم کمتر است که تو را ۶ ماه هم در ولایت خودتان تمل نکردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =