. چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 27011 تاریخ انتشار : یکشنبه 29 مرداد 1396 | 15:01 ب.ظ

معاون فرماندار جیرفت خبر داد:

تخلف در گمرکات به صفر رسیده است

به گزارش سایت کنارصندل، نادر ملایی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری جیرفت گفت: با توجه به سیسم یکپارچه در گمرکات تخلفات در این حوزه به شدت کاهش داشته است.   ملایی پیش از ظهر امروز در جلسه قاچاق کالا و ارز در جمع مسئولان اظهارداشت: با توجه به سال اقتصاد مقاومتی باید تولیدات داخلی افزایش […]

به گزارش سایت کنارصندل، نادر ملایی معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری جیرفت گفت: با توجه به سیسم یکپارچه در گمرکات تخلفات در این حوزه به شدت کاهش داشته است.

 

ملایی پیش از ظهر امروز در جلسه قاچاق کالا و ارز در جمع مسئولان اظهارداشت: با توجه به سال اقتصاد مقاومتی باید تولیدات داخلی افزایش پیدا کند.
وی با بیان اینکه بخش عمده قاچاقی که انجام می شود در بحث اشتغال است، تصریح کرد: اشتغال های کاذب در این حوزه صورت می پذیرد که می طلبد مسئولان مربوطه جلو این مهم را بگیرند.
ملایی خاطرنشان کرد: در سال جدید کاهشی در آمار و ارقام قاچاق کالا و ارز نداشتیم امیدوارم این مهم نیز محقق شود.
وی با بیان اینکه جاده ترانزیتی به افغانستان را داریم افزود: از این طریق قاچاق هایی صورت می پذیرد که باید جلو این مهم نیز گرفته شود.
ملایی با اشاره به بحث قاچاق کالا، عنوان کرد: در بحث بهداشتی کالاها باید توجه داشته باشیم بیشتر معظلات در منطقه ما ورود برخی کالای غیر بهداشتی در این شهرستان است باید مورد توجه مسئولان مربوطه قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه قاچاقچیان روش های خاص خود را به کار می گیرند، خاطرنشان کرد: می طلبد نیروی انتظامی با اقدامات جدی با این مهم برخورد داشته باشند.
ملایی اظهارداشت: نیروی انتظامی اطلاعات لازم را در زمینه موارد قاچاق کالا و ارز را داشته باشند تا بتواند برخورد لازم را در این زمینه داشته باشد.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری جیرفت با تاکید براینکه در ورودی گمرکات تخلف صورت نمی گیرد، گفت: امروزه قاچاقی که انجام می شود از طریق گمرک و به صورت رسمی نیست از طریق راه های خاکی وارد می شود که باید جلو آن گرفته شود.
وی با بیان اینکه در بحث سوخت که یکی از مشکلات شهرستان است تمهیدات لازم انجام شده است، بیان کرد: اقدامات بسیاری از جمله طرح پیمایش در این منطقه در حال انجام است که در حال انجام است.
معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری جیرفت افزود: با توجه به نزدیک شدن به فصل کاشت و سرما در بحث سوخت کشاورزی مشکلاتی داریم که باید این مهم نیز برطرف شود تا کشاورزان با مشکل برنخورند.
وی با اشاره به اهمیت سلامت مردم در تامین موارد گوشتی، اظهارداشت: در بحث قاچاق دام باید با اقتدار نیروی انتظامی جلو این مهم را بگیرد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =