. پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 27671 تاریخ انتشار : شنبه 18 شهریور 1396 | 21:51 ب.ظ

فعالیت ۵ اکیپ منابع طبیعی جیرفت در ایام تعطیل

به گزارش سایت کنارصندل، رضا رئیس منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان جیرفت از فعالیت ۵ اکیپ این اداره در سه روز تعطیلی خبر داد و گفت: این اکیپ ها شامل ۱۸نفر بودند که در دلفارد، ساردوییه و بخش جبالبارز فعال بودند. وی ضمن تشکر از همکاری مردم در حفظ عرصه های منابع طبیعی گفت: در […]

به گزارش سایت کنارصندل، رضا رئیس منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان جیرفت از فعالیت ۵ اکیپ این اداره در سه روز تعطیلی خبر داد و گفت: این اکیپ ها شامل ۱۸نفر بودند که در دلفارد، ساردوییه و بخش جبالبارز فعال بودند.
وی ضمن تشکر از همکاری مردم در حفظ عرصه های منابع طبیعی گفت: در سه روز تعطیلی هیچ گونه مورد آتش سوزی گزارش نشد و این نشان از فرهنگ بالای مردم در زمینه حفظ عرصه های منابع طبیعی است.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جیرفت گفت: حفظ عرصه های منابع طبیعی باید بعنوان یک فرهنگ باید در بین نسل جوان نهادینه شود و این نوعی احترام به طبیعت است.
وی خاطرنشان کرد: شماره تماس۱۵۰۴ یگان حفاظت منابع طبیعی آماده دریافت گزارشات آتش سوزی و تصرفات منابع طبیعی است تا در کمترین زمان رسیدگی شود.
سنجری اظهار کرد: با توجه به منطقه خوش آب و هوای ساردو بیشترین بازدید مردم جنوب کرمان از این منطقه خوش اب و هواست از این رو از مشارکت مردم محلی، دهداران و بخشداران در زمینه حفط عرصه های منابع طبیعی استفاده شده است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =