. یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲

کد خبر: 29610 تاریخ انتشار : شنبه 2 دی 1396 | 07:04 ق.ظ

۵ چراغ راهنما در شهر جیرفت نصب شد

به گزارش سایت کنارصندل، علی اکبر سنجری رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان جیرفت از راه اندازی ۵ چراغ راهنما در چهار راه های اصلی شهر جیرفت خبر داد. سنجری در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این چراغ های راهنمایی با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال نصب و فعال شدند.   وی اظهارکرد: ۲ چراغ […]

به گزارش سایت کنارصندل، علی اکبر سنجری رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان جیرفت از راه اندازی ۵ چراغ راهنما در چهار راه های اصلی شهر جیرفت خبر داد.
سنجری در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این چراغ های راهنمایی با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال نصب و فعال شدند.

 

وی اظهارکرد: ۲ چراغ راهنمایی در ۲ منطقه پرتردد شهر جیرفت در حال نصب می باشند که بزودی با فعال سازی این چراغ ها تعداد چهار راه های مجهز به چراغ راهنما به ۱۵ عدد در شهر جیرفت خواهد رسید.
رییس راهنمایی و رانندگی جیرفت بیان کرد: با توجه به کارشناسی کارشناسان راهنمایی و رانندگی این شهر ۱۲ نقطه دیگر نیاز به ایجاد چراغ راهنمایی در چهار راه های پرتردد است که پیگیر ایجاد این چراغ ها می باشیم.

 

وی خاطرنشان کرد: پلیس راهور شهر جیرفت تلاش دارد تا با شناسایی نقاط حادثه خیز شهرستان، باهمکاری شهرداری نسبت به اصلاح هندسی این نقاط اقدام نماید تا ضمن ساماندهی وضعیت ترافیک شهرستان، باعث کاهش میزان حوادث شود.
وی ضمن تاکید بر رعایت قوانین رانندگی اظهار کرد: در هنگام شروع و پایین زمان مدارس رانندگان صبور باشند و به قوانین رانندگی احترام بگذارند.
سرهنگ سنجری ادامه داد: رانندگان با رعایت قوانین رانندگی زمینه تردد راحت خودروها و کاهش تصادفات درون شهری را فراهم کنند.

خبرنگار: هادی شفیعی مجاز

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =