. سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

کد خبر: 31666 تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۰ ب٫ظ

مراسم بزرگداشت مقام معلّم در دبیرستان و هنرستان دخترانه سما جیرفت برگزار شد /‌ تصاویر

به گزارش کنارصندل، صبح امروز سه شنبه ۱۸اردیبهشت ۹۷ مراسم بزرگداشت مقام معلم در دبیرستان و هنرستان دخترانه سما جیرفت با حضور دکتر اسلامی رئیس دانشگاه آزاد، دکتر خزاعی رئیس اسبق دانشگاه آزاد، مهدی تکاور معاونت سما دانشگاه آزاد، عماد خسروی کارشناس مشارکتهای مردمی و دبیران دبیرستان و هنرستان دخترانه سما برگزار شد.   دکتر […]

به گزارش کنارصندل، صبح امروز سه شنبه ۱۸اردیبهشت ۹۷ مراسم بزرگداشت مقام معلم در دبیرستان و هنرستان دخترانه سما جیرفت با حضور دکتر اسلامی رئیس دانشگاه آزاد، دکتر خزاعی رئیس اسبق دانشگاه آزاد، مهدی تکاور معاونت سما دانشگاه آزاد، عماد خسروی کارشناس مشارکتهای مردمی و دبیران دبیرستان و هنرستان دخترانه سما برگزار شد.

 

دکتر اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت با تبریک روز معلم، درباره مقام و شأن معلم متذکر شد: «برکت علم در بزرگداشت معلم و استاد است. رسالت معلم فقط در زمینه‌های علمی نیست بلکه باید اخلاق، انسانیت و کمال را سرلوحه کار خود قرار دهند.»

وی معلم را راهبر دل‌ها به سوی قله‌های کمال هستی معرفی کرد.

 

 

مهدی تکاور معاونت سما دانشگاه آزاد جیرفت ضمن تبریک روز معلم گفت: لباس معلمی باید با لباس تقوا همراه باشد

 

وی افزود: مدارس بیش از ۱۱۰ سال است که در کشور بوجود آمده اند و دبستان در ابتدا عنوان ادبستان داشت.

 

تکاور بیان کرد: پیشرفت علم با همّت معلمین دلسوز حاصل میشود و معلم نقش هدایتگری دارد

 

وی گفت: خدا را شاکرم که توفیق سی سال تدریس و خدمت در راه علم را به من عنایت کرد و به غیر از سختی این راه، شیرینی تدریس، بسیار لذت بخش است و سختی ها را قابل تحمل میکند.

 

معاون سما دانشگاه آزاد جیرفت با اشاره به نقش خطیر معلم، اراستگی علمی و فکری یک معلم را بسیار مهم برشمرد و گفت: پیامبر مکرم اسلام، نمونه معلم اخلاق بود و همواره باید از راه، روش و منش پیامبر الگو برداری کنیم.

 

تکاور در پایان گفت: سنگینی مشکلات اقتصادی جامعه همواره روی دوش معلمین است ولی اصلا دلسردی در کارشان نیست و امیدوارم پاداش اخروی نصیب همه معلمان گرامی شود.

 

اقدس مجاز مدیر دبیرستان و هنرستان دخترانه سما جیرفت ضمن خیرمقدم و تبریک روز معلم و قدردانی از همکاران گفت: دلگرمی و ارزش کار معلم از آنجا هویدا میشود که بدانیم اول معلم بشر خداوند است و خدا این موهبت را به پیامبر عظیم الشأن واگذار کرد

 

وی بیان کرد: یک معلم با پذیرش مسؤلیت معلمی دارای ارزش و اعتبار میگردد و بواسطه معلم است که ارزشها و فرهنگ در اجتماع، شکل میگیرد.

 

مجاز گفت: همه عملکرد، رفتار، شخصیت و حتی ذهنیت معلم برای دانش آموزان الگوست و روی آنها تأثیرگذار است.

 

مدیر دبیرستان و هنرستان دخترانه سما جیرفت افزود: انتظار خانواده و جامعه از معلم بسیار زیاد است، خانواده فرزندان خود را امانت نزد معلمان میسپارند و امانتداری واقعی یک معلم این است که وظایف ذاتی خود را در قبال درس، مدرسه و دانش آموزان به بهترین وجه ممکن انجام دهند.

 

همچنین، از سرکار خانم صدیقه مجاز نماینده حقوقی مدارس دخترانه جیرفت که روز گذشته از طرف مدیریت آموزش و پرورش شهرستان جیرفت با اهدای تندیس به عنوان مؤسس نمونه در این شهرستان شناخته شده بود، تقدیر ویژه به عمل آمد.

صدیقه مجاز گفت: در عرصه تعلیم و تربیت همه باید دست به دست هم دهیم تا گلهای آموزش، به درستی پرورش یابند و موجب شکوفایی کشور را فراهم سازند.

 

گفتنی است در این مراسم از معلمان و کادر دبیرستان و هنرستان دخترانه سما با اهدای هدایایی تقدیر شد.

تصاویر:

نظرات بینندگان:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =