. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 45633 تاریخ انتشار : شنبه 4 اردیبهشت 1400 | 20:27 ب.ظ

تمام هزینه های درمان خبرنگار جاسکی پرداخت می شود

براساس نشست هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور در بندرعباس ؛ مازیار هوشمند مدیرعامل خانه مطبوعات کشور قول مساعد داد که هزینه های درمان خبرنگار خوش قلم هرمزگانی پرداخت می شود. به گزارش کنارصندل و به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ معصومه قاسمی رییس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان […]

براساس نشست هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های کشور در بندرعباس ؛ مازیار هوشمند مدیرعامل خانه مطبوعات کشور قول مساعد داد که هزینه های درمان خبرنگار خوش قلم هرمزگانی پرداخت می شود.

به گزارش کنارصندل و به نقل از شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ معصومه قاسمی رییس هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان با بیان این خبر اظهار کرد: بر اساس حضور اعضاء هیات مدیره خانه مطبوعات کشور در استان هرمزگان در خصوص بررسی مسائل و دغدغه های خبرنگاران و اهالی رسانه و آگاهی از دست و پنجه نرم کردن یکی از خبرنگاران شهرستان جاسک به بیماری صعب العلاج، با قول مساعد مدیرعامل خانه مطبوعات کشور تمام هزینه های درمانی ایشان پرداخت می شود.

قاسمی با بیان اینکه این همکار رسانه ای از سال ۹۵ تا کنون با یک بیمار صعب العلاج دست و پنجه نرم می کند و هزینه های درمان آن بسیار بالاست و تاکنون طی چند مرحله نیز حمایت هایی از سمت خانه مطبوعات و رسانه های هرمزگان صورت گرفته است ؛ گفت: ضمن تشکر از مدیرعامل خانه مطبوعات و‌رسانه های کشور امیدواریم بتوانیم با حمایت های متولیان امر حوزه رسانه مشکلات درمانی این خبرنگار خوب و با اخلاق استان مرتفع شود.

وی در پایان با اشاره به اینکه مهم ترین رسالت هر فرد در جایگاه انسانی کمک به هم نوعان خودش است، خاطرنشان کرد: امیدوارم که با قول مساعد در خانه مطبوعات کشور روند درمانی ایشان هرچه سریع تر به اتمام برسد و سلامت کامل خود را به دست آورند.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 1 =