. شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 45676 تاریخ انتشار : شنبه 11 اردیبهشت 1400 | 13:00 ب.ظ

روز شمار هفته معلم سال ۱۴۰۰ اعلام شد

از سوی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان روز شمار هفته معلم سال ۱۴۰۰ اعلام شد. به گزارش کنارصندل و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سیدقوام رضا میرحسینی ضمن تبریک هفته معلم و گرامی داشت یاد استاد فرزانه علامه مرتضی […]


از سوی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان روز شمار هفته معلم سال ۱۴۰۰ اعلام شد.


به گزارش کنارصندل و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، سیدقوام رضا میرحسینی ضمن تبریک هفته معلم و گرامی داشت یاد استاد فرزانه علامه مرتضی مطهری گفت: یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ با عنوان “شهید مطهری، معلم ماندگار” نامگذاری شده و روز دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ عنوان” معلم، قدر و منزلت معلمی” دارد.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در نشست کشوری مدیران و روسای آموزش و پرورش در شهریور ۱۳۹۹ در خصوص جایگاه رفیع معلمان گفت: سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ با عنوان “معلم، افسر سپاه پیشرفت” نامگذاری شده و چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ عنوان “معلم، مرجعیت تربیتی و اجتماعی” دارد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان کرمان ضمن قدردانی از همه معلمان سختکوش و تبیین ایثارگری آن ها در دوران همه گیری بیماری کرونا گفت: پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با عنوان “معلم، زیست بوم جدید، چالش ها و فرصت ها” نامگذاری شده است.

میرحسینی با بیان جایگاه و نقش خانواده ها در افزایش مشارکت اجتماعی در راستای تحقق اهداف نظام تعلیم و تربیت اظهار داشت: جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ روز” معلم، خانواده و مشارکت اجتماعی” است.

وی پیشکسوتان فرهنگی را گنجینه های ارزشمندی برای نظام آموزش و پرورش دانست و گفت: آخرین روز این هفته شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ عنوان”معلم، پیشکسوتان و چهره های ماندگار” است.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =