. دوشنبه ۱ مرداد ۱۴۰۳

کد خبر: 46040 تاریخ انتشار : دوشنبه 7 تیر 1400 | 09:52 ق.ظ

هیات اجرایی، صحت انتخابات جیرفت را تایید کرد

فرماندار جیرفت از رسیدگی به ۱۳ شکایت نامزد شورای این شهر خبر داد و گفت: هیات اجرای، صحت انتخابات برگزار شده در این شهرستان را تایید کرد. ابوذر عطاپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رسیدگی به شکایت این افراد با حضور برخی افراد انجام شد تا جای هیچگونه شک و […]

فرماندار جیرفت از رسیدگی به ۱۳ شکایت نامزد شورای این شهر خبر داد و گفت: هیات اجرای، صحت انتخابات برگزار شده در این شهرستان را تایید کرد.

هیات اجرای صحت انتخابات جیرفت را تایید کرد

ابوذر عطاپور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: رسیدگی به شکایت این افراد با حضور برخی افراد انجام شد تا جای هیچگونه شک و شبه ای وجود نداشته باشد.

وی اظهار داشت: بازشماری صندوق های مورد اعتراض از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه آغاز و ساعت ۱۸ در حضور برخی از داوطلبان شاکی انجام شد.

وی ادامه داد: بازشماری این صندوق های مورد اعتراض نامزدها، توسط هیات اجرایی و هیات نظارت در فرمانداری جیرفت انجام شد.

فرماندار جیرفت تصریح کرد: در بازشماری صندوق های مورد اعتراض نامزدهای شورای شهر جیرفت نفر چهارم علی البدل جای خود را به نفر پنجم علی البدل شورای شهر جیرفت داد.

عطاپور اظهار داشت: رای نامزدهای معترض در بازشماری نه تنها افزایش نیافت بلکه رای آنها در صندوق های مورد اعتراض کمتر شد و رای بازشماری شده طبق قانون برای آن ها لحاظ شده است.

فرماندار جیرفت با بیان اینکه بیشتر اعتراض نامزدها کلی گویی بوده است، گفت: اعتراض باید مستند یاشد تا رسیدگی شود و گرنه بر اساس صحبت و کلی گویی نمی توان چیزی را ثابت کرد.

وی از تایید صحت انتخابات شورای شهر جیرفت، بلوک، علی آباد، ساردو و جبالبارز خبر داد و گفت: انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری جیرفت در صحت کامل در بخش اجرایی انجام شد.

عطاپور به حواشی اعتراضات در فضای مجازی اشاره کرد و افزود: تمامی شکایات طبق قانون رسیدگی شد. 

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =