. دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

کد خبر: 46321 تاریخ انتشار : یکشنبه 10 مرداد 1400 | 12:43 ب.ظ

وضعیت قرمز پرخطر در ۱۹ شهرستان کرمان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان از وضعیت قرمز پرخطر در ۱۹ شهرستان کرمان خبر داد و گفت: تنها شهرستان‌ ارزوئیه در وضعیت زرد قرار دارد. به گزارش پایگاه خبری کنارصندل ؛ دکتر محمدصادق بصیری ۹ مرداد ماه در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ، با بیان اینکه وضعیت خوبی به لحاظ بیماری کرونا […]

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان از وضعیت قرمز پرخطر در ۱۹ شهرستان کرمان خبر داد و گفت: تنها شهرستان‌ ارزوئیه در وضعیت زرد قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری کنارصندل ؛ دکتر محمدصادق بصیری ۹ مرداد ماه در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا ، با بیان اینکه وضعیت خوبی به لحاظ بیماری کرونا نداریم، گفت: ۱۹ شهرستان ما در وضعیت بسیار پرخطر قرمز هستند و تنها شهرستان ارزوئیه زرد و سه شهرستان انار، رابر و راور در وضعیت نارنجی قرار دارند.
جانشین استاندار کرمان در ستاد استانی مقابله با کرونا ویروس همچنین به مصوبات ستاد ملی کرونا اشاره داشت و گفت: مهلت جذب اعتبارات عمرانی تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ تمدید شده است.
وی گفت: فارغ‌التحصیلان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت علوم و تحقیقات فناوری، دانشگاه آزاد و حوزه‌های علمیه که به دلیل شرایط کرونایی با تاخیر در دفاع از پایان‌نامه مواجه هستند، می‌توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا با شش ماه تاخیر از نظام وظیفه کار خود را دنبال کنند.
خبرنگا : آزیتا لشکری نژاد

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =