. یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰

کد خبر: 47589 تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۶ ق٫ظ

معدن مس کرور عنبرآباد در مراحل پایانی اکتشاف است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان عنبرآباد به همراه یکی از مسئولین معدن کرور عنبرآباد با دادستان این شهرستان دیدار و گفتگو کردند. به گزش کنارصندل، خسروی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان عنبرآباد به همراه مهندس احمدی از مسئولین معدن کرور عنبرآباد با سلیمانی دادستان شهرستان عنبرآباد دیدار و گفتگو کردند. در […]

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان عنبرآباد به همراه یکی از مسئولین معدن کرور عنبرآباد با دادستان این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزش کنارصندل، خسروی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان عنبرآباد به همراه مهندس احمدی از مسئولین معدن کرور عنبرآباد با سلیمانی دادستان شهرستان عنبرآباد دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ابتدا رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان عنبرآباد ضمن تشکر از همراهی و حمایت دستگاه قضا از روند سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی در شهرستان، گزارشی از روند کار و اقدامات انجام شده در حوزه معادن ارائه کرد.


خسروی افزود: معدن مس کرور یکی از معادن بزرگ استان بوده که به گزارش سرمایه گذار در مراحل پایانی اکتشاف است.

سلیمانی دادستان عنبرآباد نیز‌ ضمن اشاره به نام گذاری سال از طرف مقام معظم رهبری گفت: دستگاه قضا همانند گذشته از سرمایه گذاران حمایت نموده و این روند ادامه خواهد داشت و در هرزمان نیاز باشد، در راستای حمایت از سرمایه گذاری و رشد و توسعه اقتصادی شهرستان اقدام می نمائیم.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 18 =