. یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

کد خبر: 47765 تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مهر 1400 | 13:47 ب.ظ

طی حکمی از سوی استاندار کرمان سکاندار شهرداری سیرجان معرفی شد

💠کریمی پور به عنوان شهردار جدید شهر سیرجان معرفی و طی برنامه ای در سالن ارشاد این شهرستان از وی معارفه و از خدمات سروش نیا شهردار و عسکری سرپرست شهرداری سابق سیرجان قدردانی شد. 📌به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان صبح امروز آیین تکریم […]

💠کریمی پور به عنوان شهردار جدید شهر سیرجان معرفی و طی برنامه ای در سالن ارشاد این شهرستان از وی معارفه و از خدمات سروش نیا شهردار و عسکری سرپرست شهرداری سابق سیرجان قدردانی شد.

📌به گزارش کنارصندل و به نقل از روابط عمومی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان صبح امروز آیین تکریم و معارفه شهردار سیرجان با حضور مدیر کل امور شهری استانداری کرمان مهندس شهسواری وجمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد اسلامی شهر سیرجان برگزار شد و در این جلسه طی حکمی از سوی استاندار کرمان دکتر کریمی پور رسمأ به عنوان شهردار سیرجان معرفی گردید.

🔷 مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری کرمان مهندس علی شهسواری با اشاره به ماده ۵۵ قانون شهرداری در خصوص وظایف شهردار، خاطرنشان کرد: قانون گذار بیش از ۴۰۰ وظیفه بر عهده شهردار گذاشته است که شهردار موظف است در چارچوب قوانین و مقررات موجود به نحو احسن وظایف محوله را رعایت کند.
▪️وی پس از اعطای حکم شهردار جدید از خداوند منان برای کریمی پور و اعضای شورای اسلامی دوره ششم آرزوی توفیق و سربلندی خواستار ‌شد و از زحمات شهردار سابق سروش نیا، سرپرست شهرداری عسکری و اعضای شورای اسلامی دوره پنجم تقدیر و تشکر بعمل آورد.

نظرات بینندگان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 9 =