. پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰

کد خبر: 49779 تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ | ۲۲:۲۸ ب٫ظ

تعامل پلیس و دانشگاه، موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود

به گزارش کنارصندل، فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد با یادآوری اهمیت آگاهی‌بخشی به نسل جوان گفت: هر چقدر تعامل پلیس و دانشگاه بیشتر باشد، به همان نسبت آسیب‌های اجتماعی کاهش خواهد یافت. سرهنگ« رضا فیروزبخت» در نشست با مسئولین دانشگاه آزاد شهرستان جیرفت بیان کرد:تعامل و ارتباط پلیس و دانشگاه یک ارتباط دو سویه و باعث […]

به گزارش کنارصندل، فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد با یادآوری اهمیت آگاهی‌بخشی به نسل جوان گفت: هر چقدر تعامل پلیس و دانشگاه بیشتر باشد، به همان نسبت آسیب‌های اجتماعی کاهش خواهد یافت.

سرهنگ« رضا فیروزبخت» در نشست با مسئولین دانشگاه آزاد شهرستان جیرفت بیان کرد:تعامل و ارتباط پلیس و دانشگاه یک ارتباط دو سویه و باعث افزایش آگاهی‌های جوانان و پیشگیری از معضلات اجتماعی می‌شود، همان‌گونه که عدم آگاهی بخشی به جوانان باعث آسیب‌پذیری آن‌ها می‌شودوی افزود: اقدامات مرکز دانشگاهی در جهت پیشرفت همه‌جانبه و توسعه در کشور بسیار موثر است.

فرمانده انتظامی عنبرآباد تصریح کرد: تعامل گسترده  و هم‌سوی پلیس و دانشگاه در بحث فرهنگ‌سازی در جامعه می‌تواند ارتقای فرهنگ جامعه و کاهش جرایم را فراهم آورد.

سرهنگ «فیروزبخت» نقش مراکز علمی و دانشگاهی را در کاهش جرایم و فرهنگ جامعه تاثیر‌گذار دانست و به همکاری دو نهاد در زمینه آموزش و آگاه‌سازی دانشجویان تاکید کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان عنبرآباد در پایان خاطر نشان کرد: پلیس آمادگی دارد تا از دانشجویان در مبحث انجام اقدامات پژوهشی با موضوع آسیب‌های اجتماعی و جرایم استفاده کنند و نتایج این تحقیقات را در جهت پیشبرد اهداف ناجا به کار گیرد.

نظرات بینندگان:

  1. admin گفت:

    سلام. دانشگاه ازاد عنبرآباد جزیی از دانشگاه جیرفت است و رییس دانشگاه ازاد جیرفت رییس دانشگاه ازاد عنبراباد هم هست

  2. شهروند4 گفت:

    باسلام تطفااعلام شودمگه جیرفت پلیس نداردکه رفتن عنبراباداحتمالافیروزبخت دانشجوی جیرفت است ورییس دانشگاه ازادجیرفت نیازمندکارشخصی است مگه نه ضرورتی نداردکه بروندعنبراباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × سه =